گشت طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در اردبیل آغاز به کار می‌کند

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: با هماهنگی بسیج و سپاه استان گشت طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در شهر اردبیل فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایسناسیدناصر عتباتی اظهار کرد: در کنار فعالیت گشت دادستانی با فعال شدن گشت طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر ما در حوزه‌های مختلف اقدام به ارشاد و تذکر لسانی برای افراد بدحجاب و همچنین اصناف متخلف خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: با برگزاری دوره‌های آموزشی برای این تیم‌ها و ساماندهی که در روزهای گذشته اتفاق افتاده در چند روز آینده این گشت‌ها فعالیت خود را در سطح شهر آغاز خواهند کرد.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل افزود: این اکیپ‌ها موظف هستند تا به صورت لسانی و ارشادی تذکر خود را ارائه کنند و نسبت به آگاهی بیشتر مردم در حفظ حجاب و عفاف و مسایل مرتبط اقدامی عملی انجام شود.

پرونده تخلف مطبوعاتی در مرحله بازپرسی
عتباتی در مورد پرونده تخلف مطبوعاتی و بررسی آن در مراجع قضایی بیان کرد: این پرونده به دلیل گستردگی در مرحله بازپرسی و کارشناسی است که امیدواریم با جمع‌بندی نهایی آرا به زودی صادر شد.
وی همچنین در مورد قتل اخیر در کورائیم نیز گفت: این پرونده نیز در مرحله تحقیقات مقدماتی است و تعدادی از مظنونین این پرونده دستگیر شدند.

لینک خبر

همچنین ببینید

اشاعه فریضتین امر به معروف و نهی از منکر وظیفه همه انسان ها است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.