گشت طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در اردبیل آغاز به کار می‌کند

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: با هماهنگی بسیج و سپاه استان گشت طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر در شهر اردبیل فعالیت خود را آغاز می‌کنند.
به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایسناسیدناصر عتباتی اظهار کرد: در کنار فعالیت گشت دادستانی با فعال شدن گشت طلایه‌داران امر به معروف و نهی از منکر ما در حوزه‌های مختلف اقدام به ارشاد و تذکر لسانی برای افراد بدحجاب و همچنین اصناف متخلف خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: با برگزاری دوره‌های آموزشی برای این تیم‌ها و ساماندهی که در روزهای گذشته اتفاق افتاده در چند روز آینده این گشت‌ها فعالیت خود را در سطح شهر آغاز خواهند کرد.
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل افزود: این اکیپ‌ها موظف هستند تا به صورت لسانی و ارشادی تذکر خود را ارائه کنند و نسبت به آگاهی بیشتر مردم در حفظ حجاب و عفاف و مسایل مرتبط اقدامی عملی انجام شود.

پرونده تخلف مطبوعاتی در مرحله بازپرسی
عتباتی در مورد پرونده تخلف مطبوعاتی و بررسی آن در مراجع قضایی بیان کرد: این پرونده به دلیل گستردگی در مرحله بازپرسی و کارشناسی است که امیدواریم با جمع‌بندی نهایی آرا به زودی صادر شد.
وی همچنین در مورد قتل اخیر در کورائیم نیز گفت: این پرونده نیز در مرحله تحقیقات مقدماتی است و تعدادی از مظنونین این پرونده دستگیر شدند.

لینک خبر

همچنین ببینید

نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، به گفته نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.