معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه

ضرورت نهادینه شدن فرهنگ امربه معروف و نهی از منکردر محیط کار

معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر را یکی از مهمترین وظایف مردم دانست و بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر در محیط کار تاکیدکرد.

به گزارش فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج؛ معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه، عمل به فریضه امر به معروف و نهی از منکر را یکی از مهمترین وظایف مردم دانست و بر لزوم نهادینه شدن فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر در محیط کار تاکیدکرد.

سرهنگ پاسدار ولی نظری گفت: دو فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امنیت را به همراه دارند و کسب و کار مردم نیز در پرتو این مهم صورت می گیرد.

وی با تبیین شیوه های عملی امر به معروف و نهی از منکر ادامه داد: هدف عمده و اساسی در امر به معروف و نهی از منکر محقق شدن معروف و زدوده شدن منکر است، برای نیل به این هدف باید به دنبال بهترین و مؤثرترین راهکارها و شیوه های عملی باشیم.

وی خاطر نشان کرد: برما پاسداران واجب است بصورت مضاعف در راستای تحقق این واجبات موکد الهی بصورت نهادینه چه در زمینه فردی و سازمانی بیش از پیش تلاش کنیم.

وی در ادامه خواستار نهادینه شدن فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر در محیط کار شد.

لینک خبر


همچنین ببینید

مردم متدین قم نسبت به اجرای امر به معروف دغدغه و حساسیت داشته باشند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از قم، حجت الاسلام و …

۲ دیدگاه‌ها

  1. سلام عکس مربوط به خبر اشتباه است لطفا اصلاح بفرمایید
    این عکس اقای بیاتی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.