عفاف، حجاب و امر به معروف و نهی از منکر، خشت اول پیشگیری از جرایم

معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان خراسان رضوی گفت: توجه به عفاف و حجاب و ترويج فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر، خشت اول پيشگيري از وقوع جرايم و‌ آسيب‌هاي اجتماعي است.
به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “عبدالرضا مجیدی” در دومین جلسه جشنواره چادرهای آسمانی که در سالن شورای شهر شهید رجایی استانداری خراسان رضوی برگزار شد، با تبیین ۳محور علمی، هنری و ترویجی جشنواره چادرهای آسمانی، گفت: توجه به عفاف و حجاب و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر، خشت اول پیشگیری از وقوع جرایم و‌ آسیب‌های اجتماعی است که باید با اهتمام و جدیت در این مسیر گام برداریم.

 معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی با تبیین ابعاد این جشنواره، بیان کرد: باید از دیدگاه‌های هنرمندان و جلب مشارکت این عزیزان بیشترین بهره‌برداری را درخصوص برگزاری جشنواره داشته باشیم.

در این جلسه که نمایندگان ادارات و سازمان‌های مختلف حضور داشتند، “ارجاعی” دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان خراسان رضوی، بر ضرورت همکاری تمامی دستگاه‌ها و سازمان‌ها به منظور برگزاری جشنواره چادرهای آسمانی، تاکید کرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

مردم متدین قم نسبت به اجرای امر به معروف دغدغه و حساسیت داشته باشند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از قم، حجت الاسلام و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.