اقدامات جزیره ای، از آفات حوزه اداری در زمینه امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، محمد حسینی در شورای فرهنگی استان اظهار کرد: استانداری به لحاظ جایگاه و رسالتی که دارد باید در ابعاد کمی و کیفی نقش الگو را برای سایر سازمان ها در همه زمینه ها از جمله در بحث اقامه نماز ایفا کند.

وی انجام اقدامات جزیره ای را از جمله آفات حوزه اداری در زمینه امر به معروف و نهی از منکر، ستاد صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی، ایثارگران، بسیج و نیز اقامه نماز دانست و افزود: به طور یقین در صورتی که اقدامات به صورت متمرکز و با مدیریتی واحد به انجام برسد بهتر و بیشتر به نتیجه مورد نظر دست خواهیم یافت.

سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی وحدت رویه در امور را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: هم پوشانی و هم افزایی در تمامی زمینه ها از جمله امور مربوط به اقامه نماز باید اقدامات به گونه ای باشد تا بتوان این اقدامات را در سطح برون سازمانی نیز به مرحله اجرا گذاشت.

حسینی به اثرگذاری اقدامات در حوزه اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر اشاره کرد و ادامه داد: باید تلاش کنیم تا اقداماتی که صورت می گیرد دارای بازخورد لازم بوده و اثرگذاری لازم را نیز داشته باشد.

بررسی دستورالعمل اجرایی ۱۷ گانه وزارت کشور در خصوص شورای اقامه نماز استان و نیز اجرای برنامه های مرتبط با توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز در استانداری خراسان جنوبی از جمله دستورکارهای این جلسه بود که مورد بحث و بررسی اعضاء قرار گرفت.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.