سردار ناصر اصلانی

اصحاب رسانه؛ سفیران بزرگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت امر خطیر اطلاع رسانی گفت: اصحاب رسانه، سفیران بزرگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه بوده و نقش مهمی در ایفای این واحب الهی دارند.

به گزارش پایگاه خبری فرهنگسرای معروف به نقل از ایکنا از آذربایجان غربی ناصر اصلانی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، ظهر امروز درنشست خبری با اصحاب رسانه که در محل سالن جلسات سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار شد از اجرای مانور تذکر لسانی امر به معروف و نهی از منکر خبر داد و بیان کرد: ۳۵۰۰ طلایه دار امر به معروف و نهی از منکر در استان همزمان با سراسر کشور مانور تذکر لسانی را اجرا می کنند.

وی افزود: رمز این مانور یک روزه یا امام حسن (ع) بوده و اجرای این گونه طرح ها و همگانی کردن تذکر لسانی در میان آحاد مردم یک ضرورت و واجب دینی می باشد.

اصلانی خاطرنشان کرد: بیش از ۱۸۵ شورای امر به معروف و نهی از منکر در ارومیه فعالیت داشته و در این راستا ۷۲ دستگاه اجرایی و ۸۹ دستگاه مربوط به تشکل های مردمی، NGO ها و هیئت های مذهبی فعالیت دارند.

وی هدف از اجرای این مانور را ترویج و اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و تذکر لسانی عنوان کرد و گفت: هدف دیگر از اجرای این مانور، تجلیل و قدردانی از مردم می باشد که این فریضه و واجب الهی را گرامی داشته اند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی اصحاب رسانه را بزرگترین سفیران امر به معروف و نهی از منکر دانست و تصریح کرد: آذربایجان غربی یکی از استان های برتر در زمینه اجرای طرح امر به معروف و نهی از منکر بوده و عملکرد بهتری نسبت به سایر استان ها دراین حوزه داشته است.

 

لینک خبر


همچنین ببینید

همایش حمایت از سبک زندگی اسلامی ایرانی با حضور طلایه داران امر به معروف

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج و به نقل از روابط …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.