ستاد امربه معروف و نهی از منکر خراسان رضوی

روز قدس، اقامه بزرگترین معروف است

ستاد امربه معروف و نهی از منکر خراسان رضوی از عموم آزادگان دعوت می کند در راهپیمایی جهانی روز قدس که اقامه بزرگترین معروف یعنی حفظ نظام اسلامی است شرکت نمایند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرنا ستاد امربه معروف ونهی ازمنکر خراسان رضوی به مناسبت روز جهانی قدس بیانیه ای صادر نموده است که در بیانیه خود آورده است: اسلام با ‘بی تفاوتی’ مخالف است وقتی کودکان، نوجوانان و جوانان، زنان و مردان فلسطینی در مرکز ظلم و ستم اهریمنی صهیونیستها قراردارند و هر از چندگاهی بر اثر حمله مستقیم و غیرمستقیم دژخیمان خبرناگوار شهادت و تجاوزی تازه به گوشمان می رسد بی تفاوت نشستن و نگاه کردن به این معرکه پوشالی عاقلانه نیست و امام(ره) یادآوری هرساله اهمیت قدس را بر مبنای مقابله با بی تفاوتی برنامه ریزی کرده اند.

بیانیه ادامه داده است: بدون شک بی تفاوت نبودن، آزادگی و مسئولیت پذیری از جمله ارکانی است که اسلام را زنده و پویا نگه می دارد و دشمنان همواره سعی کرده اند با استفاده از ابزارها و شیوه های مختلف به این رکنها ضربه وارد کنند. ستاد امربه معروف و نهی از منکر خراسان رضوی از عموم آزادگان دعوت می کند در راهپیمایی جهانی روز قدس که اقامه بزرگترین معروف یعنی حفظ نظام اسلامی است شرکت نمایند.

لینک خبر


همچنین ببینید

امربه‌معروف در حقیقت نوعی بیان برای اصلاحِ عیب تخلف از قانون شرع است

آیت الله اراکی گفت: قرآن کریم می‌فرماید حکومت باید با خواسته مردم باشد. اما اگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.