از حربه های دشمن، تضعیف روحیه امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما مرکز خراسان شمالی شورای اداری استان با محوریت تکریم و معارفه معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در حال برگزاری است.

نماینده ولی فقیه در جلسه این شورا گفت: جوانان و بانوان دو قشر آسیب پذیر جامعه است که دشمن برای ضربه زدن به جامعه اسلامی بر روی این دو قشر متمرکز شده است.

حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی تضعیف روحیه امر به معروف و نهی از منکر و امر به منکر و ترویج منکر را حربه های دشمن برای تضعیف این دو قشر عنوان کرد.

امام جمعه بجنورد افزود: باید در مقابل منکرات بی تفاوت نباشیم و سیاست های حمایتی را برای آمران به معروف ناهیان از منکر اجرایی کنیم .

مدیرکل بنیاد مسکن خراسان شمالی هم به نمایندگی از دستگاههای زیربنایی، داشتن روحیه روحیه جهادی و تعامل را از ویژگی های بارز مهندس علی نیا معاون پیشین امور عمرانی استاندار عنوان کرد.

علی محمدی گفت: به واسطه این تعامل تاکنون ۹۷۹۴ واحد مسکونی در مناطق زلزله زده پایان کار دریافت کرده اند.

مجید پورعیسی معاون توسعه منابع استاندار هم از حمید قربانی جم مدیرکل صدا و سیما و همکارانش برای فراهم کردن بستر برخورداری از بیانات نماینده ولی فقیه در استان از رسانه استانی، قدردانی کرد.

معاون پیشین هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی هم گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید ۶۳۰۰ پروژه با اعتبار ۳۱۰۰ میلیارد تومان به بهره برداری رسیده است.

علی نیا افزود: بسیاری از طرح ها نیز همچون راه آهن و جاده بجنورد به جنگل گلستان در حال تکمیل عملیات و یا طی مراحل اجرایی هستند .

وی گفت : هم اکنون ۶۰ کیلومتر از جاده بجنورد به جنگل گلستان چهاربانده شده است و ۱۲ کیلومتر دیگر نیز در همین روزها آسفالت و قبل از شروع سفرهای تابستانی بهره برداری خواهد شد.

علی نیا گفت : تلاش های خوبی هم در بخش های گاز ،آب و برق انجام شده است به طوری که امسال همه شهرهای استان و ۹۵درصد روستاهای استان گازدار می شوند .

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.