سرهنگ محمدی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان هرسین

برگزاری رزمایش تذکر لسانی در شهرستان هرسین

رزمایش امر به معروف و نهی از منکر با عنوان «تذکر لسانی، وظیفه همگانی» همزمان با بیست وپنجمین روز از ماه مبارک رمضان در شهرستان هرسین برگزار شد.

 

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از هرسین، رزمایش امر به معروف و نهی از منکر با عنوان «تذکر لسانی، وظیفه همگانی» همزمان با بیست و پنجمین روز از ماه مبارک رمضان با حضور گروه های طلایه داران ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان و معاونت های ستاد در هرسین برگزار شد.

سرهنگ محمدی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان هرسین ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور فعال گروه های مردمی طلایه داران و ادارات در برپایی این فریضه الهی هدف از برگزاری چنین برنامه را به صورت نمادین ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه و عموم مردم دانست.

ایمانی مقدم دادستان شهرستان و معاون قضایی ستاد در خصوص قوانین حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر مطالبی را عنوان کرد و از آمادگی کامل مجموعه قضایی و انتظامی شهرستان برای برخورد با هنجار شکنان خبر داد.

در ادامه دکتر اجرایی رئیس ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان هرسین در خصوص اهمیت فرضیه امر به معروف ونهی از منکر در اسلام مطالبی را بیان نمود و پس از سازماندهی گروه های طلایه داران به انجام این فریضه دینی مهم در سطح شهر پرداختند.

لینک خبر


همچنین ببینید

مردم متدین قم نسبت به اجرای امر به معروف دغدغه و حساسیت داشته باشند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از قم، حجت الاسلام و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.