دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان

کارهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان صد درصد فرهنگی و ایجابی است

محمود الله‌مرادی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان: مردم ایران به رهبری امام خمینی (رحمت الله علیه)به خاطر بر چیده شدن ارزش های ضد دینی و معنوی قیام کردند و خواستار نابودی حکومت طاغوتی شدند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری شبستان در سنندج، محمود الله‌مرادی، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان شامگاه سه‌شنبه (۲۲ خرداد) در جلسه هم‌اندیشی ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان با ستاد اقامه نماز که با حضور مسئولان و مدیران در سالن اجتماعات مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، گفت: ایجاد ارزش های دینی و معنوی اساس حرکت نظام جمهوری اسلامی است و به همین دلیل برای گسترش این ارزش های معنوی نهایت تلاش را می کنیم.

وی افزود: مردم ایران به رهبری امام خمینی (رحمت الله علیه)به خاطر بر چیده شدن ارزش های ضد دینی و معنوی قیام کردند و خواستار نابودی حکومت طاغوتی شدند.

الله مرادی اظهار داشت: با ایجاد حکومت اسلامی کارهای ضد دینی برچیده شده و ارزش های دینی و قرآنی در جامعه حاکم شد.

وی افزود: از زمان پیروزی انقلاب تا کنون قدم های بزرگی هم در راستای گسترش ارزش های دینی و قرآنی در جامعه برداشته شده است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان تصریح کرد: نظام ایران بر مبنای شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی تشکیل شد و بنابراین برای ترویج ارزش های اسلامی و دینی در جامعه تلاش خواهد کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه امر به معروف بعد از نماز جز واجبات است، افزود: امر به معروف و نهی از منکر از فریضه های الهی است، بنابراین همه ما به عنوان مسلمان ضروری که در راستای عمل به آن نهایت تلاش را کنیم.

وی در پایان با اشاره به کارهای ستاد امربه معروف و نهی ازمنکر خاطرنشان کرد: کارهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان صد درصد فرهنگی و ایجابی است و در راستای هرچه بیشتر این فریضه الهی در جامعه قدم بر خواهیم داشت.

لینک خبر


همچنین ببینید

در امر تبلیغ، امر به معروف و نهی از منکر هدف است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از نباء نگار، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی، در همایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.