معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان:

امر به معروف در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی، نیاز امروز جامعه است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان، بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی را امری مهم ذکرکرد و گفت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر در این زمینه امری ضروری است.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه اطلاع رسانى استاندارى کردستان؛ امیر قادرى در جلسه ستاد امر به معروف و نهى از منکر استان، خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش شدید بارندگى در کشور، صرفه جویى در مصرف آب و انرژى بسیار مهم است و باید در راستاى همه گیر شدن این امر ضرورى تلاش کنیم.

وى در ادامه به عنوان رییس کمیته اقتصادى و زیربنایى ستاد امر به معروف و نهى از منکر استان اظهار داشت: در جلسات این کمیته تصمیمات متعددى از جمله خرید کالاى ایرانى در راستاى تحقق شعار سال و حمایت از کالاى داخلى، برگزارى کارگاه آموزشى در جهت تحکیم بنیان خانواده، تشکیل اتاق فکر جهت جلوگیرى از اتلاف وقت، انرژى و نیروى انسانى، اتخاذ شده است.

قادرى، تاکید به فرمانداران در خصوص تخصیص ٣ درصد بودجه فرهنگى دهیارى ها به ستاد امر به معروف و نهى از منکر و همچنین تاکید به شهردارى ها در زمینه اختصاص یک اتاق و احدى از پرسنل به صورت پاره وقت جهت انجام امورات امر به معروف و نهى از منکر را از دیگر اقدامات حوزه معاونت هماهنگى امور عمرانى در زمینه امر به معروف و نهى از منکر اعلام کرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

حفظ نظام اسلامی بزرگترین معروف امروز است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح سه‌شنبه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.