معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان:

امر به معروف در زمینه بهینه سازی مصرف انرژی، نیاز امروز جامعه است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان، بهینه سازی و صرفه جویی در مصرف انرژی را امری مهم ذکرکرد و گفت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر در این زمینه امری ضروری است.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه اطلاع رسانى استاندارى کردستان؛ امیر قادرى در جلسه ستاد امر به معروف و نهى از منکر استان، خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش شدید بارندگى در کشور، صرفه جویى در مصرف آب و انرژى بسیار مهم است و باید در راستاى همه گیر شدن این امر ضرورى تلاش کنیم.

وى در ادامه به عنوان رییس کمیته اقتصادى و زیربنایى ستاد امر به معروف و نهى از منکر استان اظهار داشت: در جلسات این کمیته تصمیمات متعددى از جمله خرید کالاى ایرانى در راستاى تحقق شعار سال و حمایت از کالاى داخلى، برگزارى کارگاه آموزشى در جهت تحکیم بنیان خانواده، تشکیل اتاق فکر جهت جلوگیرى از اتلاف وقت، انرژى و نیروى انسانى، اتخاذ شده است.

قادرى، تاکید به فرمانداران در خصوص تخصیص ٣ درصد بودجه فرهنگى دهیارى ها به ستاد امر به معروف و نهى از منکر و همچنین تاکید به شهردارى ها در زمینه اختصاص یک اتاق و احدى از پرسنل به صورت پاره وقت جهت انجام امورات امر به معروف و نهى از منکر را از دیگر اقدامات حوزه معاونت هماهنگى امور عمرانى در زمینه امر به معروف و نهى از منکر اعلام کرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

احیای امربه معروف و نهی ازمنکر نیازمند عزم همه دستگاههاست

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین صدیقی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.