امر به معروف و نهی از منکر، بستر ساز تحقق هدایت بشر و اصلاح جامعه است

استاندار بوشهر: امر به معروف و نهی از منکر بر باید ها و نبایدهایی تاکید دارد گفت: رسالت انبیا هدایت بشر و اصلاح جامعه بوده و امر به معروف و نهی از منکر بستر ساز تحقق این هدف متعالی است.

به گزارش خبرگزاری فرهگسرای معروف به نقل از روابط عمومی استانداری بوشهر؛ استاندار بوشهر در همایش استانی امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر بر باید ها و نبایدهایی تاکید دارد گفت: رسالت انبیا هدایت بشر و اصلاح جامعه بوده و امر به معروف و نهی از منکر بستر ساز تحقق این هدف متعالی است.

عبدالکریم گراوند با تاکید بر اینکه امر به معروف و نهی از منکر برای سلامت و حیات جامعه ضروری است ادامه داد: غفلت از این سنت حسنه، موجب گمراهی و عدم دستیابی جامعه به اهداف خود می شود.

وی تصریح کرد: در نظام اسلامی ، هدر دادن منابع با اجرای کارهای غیر کارشناسی منکر است.

استاندار بوشهر با بیان اینکه جامعه اسلامی باید الگوی نظم و انضباط باشد تاکید کرد: یکی از گله مندی های مردم، انجام با تاخیر امور اداری است که موجب سرخوردگی و نارضایتی بدنه اجتماعی و به عنوان منکر باید با آن مبارزه کرد.

گراوند با بیان اینکه مقام معظم رهبری بالاترین رسالت ما را اقتصاد مقاومتی عنوان کرده اند اضافه کرد: ایجاد مانع برای حل مشکل اشتغال بالاترین منکر است.

استاندار بوشهر در پایان گفت: تکریم ارباب رجوع، رعایت عدل و انصاف در برخورد با مردم، نظم و انضباط در کار، اظهار نظر عالمانه و کارشناسی در کارها و تسهیل گری در امور اداری مهم ترین معروف هاست که همه باید بدان پایبند باشیم.

لینک خبر


همچنین ببینید

نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، به گفته نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.