امام جمعه بوشهر:

حل مشکل اقتصادی مردم و بحران آب اولویت ستاد امر به معروف است

امام جمعه بوشهر گفت: اولویت کنونی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، مسائل اقتصادی شامل بحران آب، گرانی، بیکاری و مسائل مربوط به معیشت مردم است.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح چهارشنبه در نشست اعضا ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان بوشهر با تاکید بر ضرورت بررسی اجتماعی، مسائل مختلف توسط ستاد اظهار داشت: باید تاثیر اجتماعی طرح های اجرا شده توسط ستاد امر به معروف و نهی از منکر مشخص شود.

وی با قدردانی از صدا و سیما در مورد برنامه های امر به معروف و نهی از منکر تاکید کرد: ستاد باید زمینه ارائه برنامه های خود در زمینه های مختلف در رسانه ملی را فراهم کند.

صفایی بوشهری با اشاره به اولویت های فعلی ستاد امر به معروف و نهی از منکر تصریح کرد: اولویت کنونی ستاد امر به معروف و نهی از منکر، مسائل اقتصادی شامل بحران آب، گرانی، بیکاری و مسائل مربوط به معیشت مردم است.

امام جمعه بوشهر گفت: دشمن در مسائل اقتصادی تهاجمات گسترده ای انجام داده لذا ستاد امرو به معروف و نهی از منکر در این زمینه باید وارد عمل شود و به رفع بحران و معضلات اقتصادی کمک کرده و مردم را توجیه کند.

وی تاکید کرد: اولویت ستاد امر به معروف و نهی از منکر، رفع بحران آب، بیکاری، گرانی و عدم پرداخت به موقع حقوق هاست که همه این مشکلات در واقع مسائل اقتصادی است.

رفع بحران آب نیازمند عملکرد جهادی

صفایی بوشهری با بیان اینکه رسانه ملی از نگاه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در عرصه مدیریتی و رفع بحران اقتصادی برنامه تهیه و پخش کند، گفت: تمام استان بوشهر باید در زمینه بحران آب جهادی عمل کرده و نگاه مردم مداری داشته باشند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه اولویت مسائل استان، اکنون بحران آب است، گفت: مسئولان در رابطه با اشتغال همت کنند و رفع مشکلات بیکاری، گرانی، بحران آب وظیفه همه دستگاه ها و نهادها است و نمی توان فقط از یک نهاد خاص انتظار حل مشکل را داشت.

وی بیان داشت: به خاطر روحیه همگرایی در بین مسئولان استانی، مردم نجیب استان می دانند که مسئولان خدمت می کنند و تحمل هم دارند، لذا نیاز است مسئولان اجرایی با تمام توان به رفع مشکلات اولویت دار متمرکز شوند  و این بحران ها را رفع کنند.

صفایی بوشهری با قدردانی از مردم نجیب و صبور استان بوشهر گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر در مورد اولویت کار یعنی مسائل اقتصادی و بحران آب، عنایت ویژه داشت باشد و اعضای ستاد برای حل مشکل اقتصادی مردم تلاش کنند.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه بزرگ ترین شاخص مدیریت در عرصه های مختلف، آینده پژوهی و مدیریت بحران در آینده است، اضافه کرد: اساس مدیریت رفع بحران، آینده پژوهی و پیشگیری از بحران و مدیریت جهادی است.

وی بر شناسایی ظرفیت های دانشگاهی برای ایجاد اشتغال در استان تاکید کرد.

لینک خبر


همچنین ببینید

در امر تبلیغ، امر به معروف و نهی از منکر هدف است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از نباء نگار، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی، در همایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.