امام جمعه آستارا:

اجرای امر به معروف و نهی از منکر در چارچوب موازین شرعی و قانونی انجام گیرد

امام جمعه بندر آستارا گفت: دشمنان از ناحیه اقتصاد قصد ضربه به نظام جمهوری اسلامی ایران را دارند و باید با اخلاگران و مفسدان اقتصادی برخورد قانونی صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرنا، حجت الاسلام کاظم حافظ نیا در خطبه های نماز جمعه آستارا در مصلی این شهر افزود: اصناف به عنوان بازوان انقلاب اسلامی همواره همراه با مردم و مسئولان بودند اما دشمنان، اعتراض مسالمت آمیز آنها را ، به تظاهرات ضد نظام اسلامی تعبیر کرده اند.
وی اظهار کرد: امروز مهم ترین نیاز کشور، وحدت و همدلی مردم و مسئولان است و به یقین با صبر و ایستادگی، بسیاری از مشکلات قابل رفع است.
وی بیان کرد: مسئولان به رفع مشکلات اقتصادی همت کنند و مطمئن باشند که مردم قدردان تلاش های آنها هستند و این روحیه سپاس و قدردانی را پس از بازی های مقتدرانه تیم ملی ایران در جام جهانی دیدیم.
خطیب جمعه آستارا وضعیت حجاب در آستارا را نامناسب خواند و بر اجرای امر به معروف و نهی از منکر و برخورد در چارچوب موازین قانونی از سوی مومنان و نیروی انتظامی تاکید کرد.
وی با اشاره به فرا رسیدن سالروز حقوق بشر آمریکایی گفت: آمریکا با جنگ افروزی و اختلاف افکنی، داعیه دار حقوق بشر است و مسلمانان باید در برابر توطئه های استکبار جهانی متحد باشند.
شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.

لینک خبر


همچنین ببینید

برگزاری ­نخستین جلسه ستاد امر به معروف در سال ۹۷

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، این نشست صبح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.