برگزاری شورای امر به معروف اتاق اصناف استان همدان

در نشست شورای امر به معروف و نهی از منکر اتاق اصناف استان همدان، اعضاء بر ضرورت آشنایی با توطئه های دشمنان بویژه در حوزه بازار و اقتصاد تاکید کردند و هوشیاری در برابر این تهدیدات را خواستار شدند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز همدان ، در این نشست اعضاء بر ضرورت آشنایی با توطئه های دشمنان بویژه در  حوزه بازار و اقتصاد تاکید کردند و هوشیاری در برابر این تهدیدات را خواستار شدند.

همچنین در این نشست عنوان شد همایش حمایت از بنیان خانواده روز یکشنبه ۲۴ تیرماه ساعت ۶ و نیم صبح در پیاده راه بوعلی برگزار می شود.

فرمانده سپاه انصارالحسین استان دراین نشست گفت : آمریکا در ۴۰ سال گذشته از هر وسیله ای علیه نظام اسلامی استفاده کرده است ولی نتوانسته مردم را به زانو درآورد.

سردار مجیدی ایجاد ائتلاف بین المللی علیه ایران به رهبری آمریکا را از جدیدترین توطئه های استکبار بیان و خاطرنشان کرد : وحدت و یکپارچگی بین مردم و دولت می تواند این توطئه را نیز خنثی کند.

در این نشست آقای مهرابی به عنوان رئیس شورای امر به معروف و نهی از منکر اتاق اصناف و آقای گازرانی به عنوان دبیر این شورا منصوب شدند.

لینک خبر


همچنین ببینید

برگزاری ­نخستین جلسه ستاد امر به معروف در سال ۹۷

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، این نشست صبح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.