خطیب جمعه آستارا:

مردم در حد توان به فریضه امر به معروف و نهی از منکر اقدام کنند

حجت الاسلام ناصر صالح با اشاره به 21 تیر ماه روز عفاف و حجاب، از مردم خواست در مقابل بد حجابی، تذکر لسانی را سرلوحه امور قرار داده و در حد توان به فریضه امر به معروف و نهی از منکر اقدام کنند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرنا حجت الاسلام ناصر صالحی در خطبه های نماز جمعه در مصلی آستارا افزود: دشمنان قصد بهره برداری سیاسی از مشکلات اقتصادی را دارند اما خوشبختانه ملت ایران در برابر توطئه های آنها آگاه هستند.
وی بیان کرد: با مدیریت، برنامه ریزی و همت مضاعف باید این دوره حساس را سپری کنیم و در چند روز گذشته، با وجود اعتراض عده ای از بازاریان و اصناف، ملت ایران اجازه بهره برداری را به دشمن نداد.
حجت الاسلام صالحی اظهار کرد: عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی و تکیه بر تولید داخلی باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد و در این راستا ، همراهی مردم ضروری است.
وی با اشاره به ۲۱ تیر ماه روز عفاف و حجاب، از مردم خواست در مقابل بد حجابی، تذکر لسانی را سرلوحه امور قرار داده و در حد توان به فریضه امر به معروف و نهی از منکر اقدام کنند.
او گفت: در فصل تابستان با افزایش مصرف آب و برق مواجه هستیم و باید مردم در مصارف خود صرفه جویی کنند تا شاهد قطع آب و برق نباشیم.
شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان و همسایگی جمهوری آذربایجان واقع است.

لینک خبر

 


همچنین ببینید

برگزاری ­نخستین جلسه ستاد امر به معروف در سال ۹۷

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، این نشست صبح …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.