معاون امر به معروف مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور

قرارگاه «آمرین به معروف صراط» مجوز فعالیت ندارند

سید مهدی امینی معاون امر به معروف مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در مورد اقدامات و برنامه های قرارگاه «آمرین به معروف صراط» که خود را متولی امر به معروف و نهی از منکر می دانند و در حسینیه شهید همت منطقه ۱۲ تهران مستقر هستند گفت: این قراگاه مجوز ندارد و باید طبق قانون از وزارت کشور درخواست مجوز کنند.

سید مهدی امینی معاون امر به معروف مردم به دولت و مردم ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور  در گفتگو با پایگاه خبری جامعه خبر در مورد اقدامات و برنامه های قرارگاه «آمرین به معروف صراط» که خود را متولی امر به معروف و نهی از منکر می دانند و در حسینیه شهید همت منطقه ۱۲ تهران مستقر هستند گفت: این قراگاه مجوز ندارد و باید طبق قانون از وزارت کشور درخواست مجوز کنند.

به گزارش جامعه خبر خبرگزاری تسنیم و برخی سایت های مرتبط با این قرارگاه از فعالیت های قرارگاه «آمرین به معروف صراط»  حمایت رسانه ای می کنند.

بر اساس این گزارش این حسینیه در دوران محمد باقر قالیباف با حمایت محمد نژاد شهردار منطقه ۱۲ با هزینه میلیاردی ساخته و تجهیز شد. در آن زمان خوراکیان و عبدالهی معاونین شهردار اعضای هیات امنای این حسینیه را تشکیل دادند اما با توجه به تغییر مدیران شهرداری تهران هنوز این افراد عضو هیات امنای حسینیه هستند. گفته می شود در این حسینیه فعالیت های سیاسی و تشکیلاتی انجام می شود و شهرداری تهران نظارتی بر فعالیت های حسینیه ای که خود متولی آن بوده ندارد.

لینک خبر


همچنین ببینید

در امر تبلیغ، امر به معروف و نهی از منکر هدف است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از نباء نگار، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی، در همایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.