فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی:

شورای امر به معروف و نهی از منکر در مساجد و ادارات تشکیل شود


فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه شورای امر به معروف و نهی از منکر در مساجد و ادارات تشکیل شود، گفت: گروه های طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در بازار، مساجد و مدارس تشکیل خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری شبستان از بیرجند، سردار علی قاسمی دیروز عصر (۷ مرداد) در دیدار اعضای ستاد امر به معروف فردوس با نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به مصوبات این جلسه، اظهار داشت: در این جلسه مصوب شد که شورای امر به معروف و نهی از منکر در مساجد و ادارات و گروه های طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر در بازار، مساجد و مدارس شود.

وی گفت: فرمانداری فردوس یک مکانی را برای ستاد امر به معروف این شهرستان در نظر بگیرد تا کارها در آن مکان پیگیری شود.

فرمانده سپاه انصارالرضا(علیه السلام) خراسان جنوبی با بیان اینکه در مورد برگزاری کنسرت ها، طی جلسه ای که امروز با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، اعلام شد تا پایان ماه صفر هیچ کنسرتی در استان برگزار نخواهد شد، افزود: متاسفانه شادی کنسرت ها، شادی همراه با منکرات است و سالم نیست.

مهدی ابراهیمی، فرماندار فردوس هم در این جلسه با بیان اینکه فردوس از نظر عفاف و حجاب شهری ویژه است، گفت: بهترین راه برای نهادینه کردن امر به معروف و نهی از منکر، شروع کردن این فریضه مهم از مقطع ابتدایی است.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش در شهرستان فردوس در زمینه ترویج مباحث قرآنی و فرهنگی اقدامات خوبی انجام دادند، اظهارداشت: این شهرستان در زمینه مسابقات قرآنی مدارس معمولا رتبه اول و دوم را در استان دارد.

فرماندار فردوس با اشاره به اینکه مجوز کنسرت برگزار شده در این شهرستان، بدون اطلاع فرمانداری از استان صادر شده است، افزود: ما زمانی متوجه برگزاری شدیم که برگزارکنندگان بیش از ۱۸۰۰ بلیط فروخته بودند و تبلیغات را انجام داده بودند.

سرهنگ پاسدار ماشاله محمودی، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه فردوس هم با اشاره به توطئه دشمنان برای نفوذ در بخش های مختلف به خصوص فرهنگی کشور، گفت: در اندلس اسپانیا هم از طریق نفوذ فرهنگی توانستند مردم را بی دین کنند و بعد با یک حمله همه جانبه، همه آنها را قتل و عام کردند.

وی با تاکید بر اینکه موضوع امر به معروف و نهی از منکر نیازمند یک شبکه حمایتی قوی است، گفت: این موضوع آنقدر برای یک جامعه مهم است که حتی می توان یک وزارتخانه به نام امر به معروف راه اندازی کرد

لینک خبر


همچنین ببینید

بی عدالتی نتیجه ترک امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایرنا، احمد توکلی عصر شنبه در مراسم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.