رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح همدان:

برگزاری همایش بزرگ امر به معروف و نهی از منکر در استان همدان

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح همدان با بیان اینکه در معاونت قضای نیروهای مسلح برنامه هایی در دست اجراست به برگزاری همایش بزرگ امر به معروف اشاره کرد و گفت: مقدمات برگزاری این برنامه فراهم شده و با اجرای آن شوراهای امر به معروف دستگاه های نظامی گردهم می آیند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، جعفر شهبازی شامگاه دوشنبه در ششمین نشست مشترک شورای معاونین ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان همدان که با موضوع چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، عنوان کرد: دشمن تمام سعی خود را به کار گرفته تا مانع برگزاری جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران شود.

وی با بیان اینکه دشمن ایجاد ناامیدی در مردم و بی اعتماد کردن مردم نسبت به نظام را هدف قرار داده است، گفت: دشمن در این راستا از ترفندهای مختلف استفاده کرده هرچند کاهلی هایی نیز در عرصه مدیریت در کشور دیده می شود که نمی‌توان به راحتی از آن گذشت.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح همدان با بیان اینکه تلاش می کنیم تا دشمن ناامید شود، گفت: امسال سالی حیاتی برای انقلاب اسلامی ایران است و تمام توان خود را به کار می گیریم تا جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی ایران به بهترین نحو ممکن اجرا شود.

وی با بیان اینکه در معاونت قضای نیروهای مسلح برنامه هایی در دست اجراست به برگزاری همایش بزرگ امر به معروف اشاره کرد و گفت: مقدمات برگزاری این برنامه فراهم شده و با اجرای آن شوراهای امر به معروف دستگاه های نظامی گردهم می آیند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح همدان عنوان کرد: در راستای ترویج امر به معروف در دستگاه های زیرمجموعه اموری به شوراها اعلام خواهد شد.

شهبازی در ادامه به موضوع ضرب و شتم آمر به معروف در نهاوند اشاره کرد و با بیان اینکه حدود ۷ ماه پیش و در راستای اجرای امر به معروف و نهی از منکر دو جوان مورد ضرب و شتم قرارگرفتند و آسیب جسمی دیدند، گفت: ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان همدان حمایت خود را از این افراد انجام داد.

وی با بیان اینکه پرونده قضایی آنها به سرانجام رسید و ضاربان در چارچوب قانون بازداشت هستند، گفت: فردی که اقدام به ضرب و شتم کرده بود از کار خود پشیمان است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان همدان نیز در این نشست عنوان کرد: برنامه ریزی های جشن ۴۰ سالگی انقلاب از مدت ها قبل آغاز شده است.

حجت الاسلام حسن فاضلیان عنوان کرد: بهره مندی از مشارکت مردمی و برگزاری برنامه هایی ویژه در اولویت قراردارد.

لینک خبر


همچنین ببینید

تکریم مسافران معلول درکارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر رانندگان اراکی

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف تکریم مسافران معلول درکارگاه آموزشی امر به معروف و نهی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.