حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری

تقویت روحیه مقاومت و احیای امر به معروف و نهی از منکر مهمترین موارد تبلیغ در ماه محرم است

حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری در این همایش به نقش مهم مبلغین در تبیین و ترویج آموزه های حسینی در جامعه اشاره کرد و گفت: تقویت روحیه مقاومت و احیای امر به معروف و نهی از منکر از جمله نکاتی است که باید روحانیون در ماه های محرم و صفر به بیان آن اهتمام ویژه داشته باشد.
به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری تقریب، همایش طلایه داران تبلیغ با حضور حجت الاسلام والمسلمین غلامعلی صفایی بوشهری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و روحانیون و مبلغین اعزامی محرم، صبح امروز در سالن شهید آوینی تبلیغات اسلامی بوشهر برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین صفایی بوشهری، در این همایش به نقش مهم مبلغین در تبیین و ترویج آموزه های حسینی در جامعه اشاره کرد و گفت: تقویت روحیه مقاومت و احیا امر به معروف و نهی از منکر، از جمله نکاتی است که باید روحانیون در ماه های محرم و صفر به بیان آن اهتمام ویژه داشته باشد.
در بخش دیگری از این همایش خورشیدی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به لزوم اهتمام بیشتر مبلغین در فریضه امر به معروف و نهی از منکر به‌عنوان یکی از اهداف اصلی قیام اباعبدالله الحسین(ع) در جامعه، افزود: به مقوله امر به معروف ظلم شده است که برای شکوفایی آن باید تلاش بیشتری صورت گیرد.
معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی بوشهر، گفت: در چهل سالگی عمر شکوهمند انقلاب اسلامی ایران باید دست آوردهای آن بخوبی برای مردم، تشریح شود.
حجت‌الاسلام سید علی پناه محمودی‌نیا افزود: ترویج روحیه استکبارستیزی و دستگیری از محرومان نیز باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.
وی ادامه داد: موضوع اسراف، قاچاق کالا، دفاع از حقوق بیت المال از جمله مباحثی است که باید توسط روحانیون برای جامعه هدف تبیین شود.

همچنین ببینید

امربه‌معروف در حقیقت نوعی بیان برای اصلاحِ عیب تخلف از قانون شرع است

آیت الله اراکی گفت: قرآن کریم می‌فرماید حکومت باید با خواسته مردم باشد. اما اگر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.