مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین:

شهدا مروج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر بودند

مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین گفت: شهدا مروجان فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر بودند و امروز ما نیز وظیفه داریم در صیانت از این عرصه عزم جدی داشته باشیم.
به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از پایگاه خبری سبز البرز، غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین روز چهارشنبه در جلسه شورای اداری بنیاد شهید در شهر محمدیه گفت: آنچه از عزت و شرف و حیثیت برای کشور و ملت بدست آمده مرهون خون شهدا و خانواده های معزز آنهاست.
وی بیان کرد: شهدا رفتند تا انقلاب و اسلام بماند و همه باید در صیانت از راه شهدا جدی باشیم.
حقایق پور تصریح کرد: شهدا با عمل به واجبات و تلاش برای ترویج آن بهترین آمران به معروف و ناهیان از منکر بودند که جان خود را در این راه فدا کردند.
وی یادآورشد: امروز اگر ندای حق‌طلبانه‌ و آزادی‌ خواهی ملت مسلمان ایران در سراسر جهان طنین ‌انداز شده به واسطه‌ مقاومت و ایثار شهدایی است که در طول هشت سال دفاع مقدس در مقابل استکبار جهانی ایستادگی کردند و پیروز شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: در آستانه میزبانی کنگره سه هزار شهید والامقام استان هستیم و با کمک همه دستگاههای اجرایی بستر کار بخوبی مهیا شده تا این رویداد بخوبی برگزار شود.
حقایق پور اضافه کرد: با اجرای طرح کرامت ضمن دیدار با خانواده شهدا از آنها دلجویی می شود و این برنامه فرهنگی به صورت مستمر ادامه دارد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین گفت: باید مدیران دستگاه‌های اجرایی تلاش کنند تا مجموعه دیدارها در زمان مقرر انجام شده و به پایان برسد.
در این جلسه در خصوص مشکلات بیمه ای خانواده شهدا، شناسایی، خانواده‌هایی که به دلیل کهولت سن نیازمند پرستار هستند و پیگیری دریافت تسهیلات مسکن ایثارگران تبادل نظر و تصمیماتی گرفته شد.

همچنین ببینید

نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، به گفته نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.