دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر کردستان

برگزاری دومین دوره مسابقات کتاب و کتابخوانی امر به معروف و نهی از منکر در کردستان

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان از برگزاری دومین دوره مسابقات کتاب و کتابخوانی درسنامه آموزش عمومی امر به معروف و نهی از منکر در بین کارکنان و بازنشستگان این اداره کل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف، رحمان غریبی به خبرنگار خبرگزاری شبستان در سنندج اظهار کرد: دومین دوره مسابقات کتاب و کتابخوانی با عنوان درسنامه آموزش عمومی امر به معروف و نهی از منکر به همت دبیر خانه شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی و شرکت بسامان پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: این دوره از مسابقات بصورت الکترونیک و به منظور ارتقاء و توسعه فرهنگ و ابعاد مختلف امر به معروف و نهی از منکر در بین کارکنان و بازنشستگان وزارت متبوع و خانواده های آنهابه صورت سراسری برگزار می شود.

غریبی با اشاره به منبع این مسابقات عنوان کرد: کتاب «درسنامه آموزش عمومی امر به معروف و نهی از منکر» در زمینه آشنایی با ابعاد مختلف فریضتین است که متن آن از طریق دانلود فایل کتاب در پایگاه اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قابل مشاهده است.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان به نحوه شرکت در مسابقه نیز اشاره کرد و افزود: پاسخ به سئولات این مسابقه بصورت الکترونیک است و علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می بایست بعد از مطالعه کتاب و تکمیل اطلاعات مربوطه به سئوالات پاسخ دهند.

وی همچنین گفت: سئوالات بصورت تصادفی انتخاب و هر شخص با شروع زمان پاسخ ۱۰ دقیقه فرصت دارد پاسخنامه مسابقه را تکمیل و کلید ارسال جواب ها را تایید نمایند و بلافاصله نتیجه مسابقه (پاسخنامه ) را دریافت خواهد کرد.

غریبی با بیان اینکه برای هر شرکت کننده در مسابقه ۱۰ سوال ارائه می شود، اذعان کرد: شرکت کنندگان می توانند به ۱۰ سوال ارائه شده پاسخ داده ولی حد نصاب قبولی در مسابقه، پاسخ صحیح به ۷ سوال است.

وی یادآوری کرد: هرشرکت کننده در صورت عدم کسب امتیاز قبولی درمسابقه، برای مرتبه دوم فرصت شرکت در مسابقه و پاسخ به سوالات را دارد.

دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان با اشاره به نخوه زمانبندی این مسابقه کتابخوانی اضافه کرد: علاقه مندان از روز شنبه ۲۴ شهریور لغایت جمعه ۲۰ مهر جاری فرصت دارند در این مسابقه کتابخوانی شرکت کنند.

غریبی، کلیه کارکنان و بازنشستگان وزارت متبوع و خانواده های آنها در سطح ستاد وزارتخانه، ادارات کل استان ها و سازمان های وابسته را جامعه مخاطب این دوره از مسابقات اعلام کرد.

وی خاطر نشان کرد: به ۲۰ نفر از شرکت کنندگانی که حد نصاب امتیاز ( پاسخ صحیح ) را کسب کرده باشند به قید قرعه جوایز نفیسی اهداء می شود.

لینک خبر


همچنین ببینید

برنامه‌های فرهنگی باید در جهت تقویت شاخصه‌های فرهنگی باشد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج، محمود الله‌مرادی امشب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.