تأثیر تعامل پلیس با مساجد و هیئات مذهبی در کاهش آسیب های اجتماعی

معاون اجتماعی انتظامی استان آذربایجان غربی گفت: تعامل پلیس با مساجد و هیات های مذهبی در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار تاثیر گذار خواهد بود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری شبستان از ارومیه، حجت الاسلام و المسلمین یوسفی، مشاور شهردار و رییس شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرداری ارومیه در نشست صمیمی با معاون اجتماعی انتظامی استان آذربایجان غربی، گفت: تعامل پلیس با مساجد و هیات های مذهبی در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار تاثیر گذار خواهد بود و از زحمات مجاهدانه پلیس در برقراری امنیت در استان آذربایجان غربی تقدیر و تشکر می کنیم.

وی در ادامه امنیت را مهم‌ترین نیاز یک جامعه برای رشد، شکوفایی و حیات عنوان کرد و افزود: پرچم دار این امنیت فرزندان غیور، دلاور و شجاع نیروی انتظامی هستند که مجاهدانه در این راه تلاش می کنند.

سرهنگ مالکی، معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی نیز گفت: در سال ۱۳۷۹ معاونت اجتماعی در استان با هدف ایجاد پل ارتباطی موثر بین مردم و پلیس تاسیس شد که امروز در واقع تمام توفیقات ما حاصل تعامل و مشارکت مردم با پلیس است.

 وی تصریح کرد: هدف اصلی ما این است که مردم کلانتری و پاسگاه ها را بعنوان خانه و پناهگاه امن خود بدانند و هیچ دید منفی نسبت به این مکان ها نداشته باشند.

این مقام مسوول در ادامه با اشاره به تاسیس مرکز مشاوره آرامش در سطح استان آذربایجان غربی برای کاهش آسیب های اجتماعی، خاطر نشان کرد: این مرکز بصورت رایگان در بحث مشاوره و مددکاری بصورت دو شیفت(صبح و عصر ) خدمات مشاوره ای، روانشناختی، حقوقی و غیره را به عموم مردم شریف استان آذربایجان غربی ارائه خدمات می کند تا بتواند مشکل مردم را حل کند.

لینک خبر


همچنین ببینید

بی عدالتی نتیجه ترک امر به معروف و نهی از منکر است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایرنا، احمد توکلی عصر شنبه در مراسم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.