دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر ناحیه ی مقاومت بسیج امام صادق (علیه السلام):

حفظ عزت و آبروی ملت ایران بزرگترین معروف است

محمدرضا شریفی گفت : با هدف ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر برنامه ها و فعالیت های آموزشی در سطح رده های این ناحیه برگزار گردید.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از ناحیه ی امام صادق (علیه السلام) اصفهان ، دبیر قرارگاه امر به معروف و نهی از منکر ناحیه ی امام صادق (علیه السلام) اصفهان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند : ((معروفی بالاتر از ایجاد نظام اسلامی و حفظ نظام اسلامی نداریم هر کسی که در این راه تلاش کند آمر به معروف است و حفظ عزت و آبروی ملت ایران بزرگترین  معروف است ،گفت : از ابتدای سال تا کنون برنامه های متنوعی در خصوص ترویج و احیای فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در سطح رده  های مقاومت این ناحیه انجام شده که بحمدالله ، بازخورد بسیار خوبی داشته است.

شریفی افزود : مهمترین این برنامه ها برگزاری کارگاه های آموزشی ، همایش ها،جلسات و نشست های تخصصی و اجرای برنامه های تذکر لسانی در سطح شهر اصفهان ، برگزاری مسابقات فرهنگی در این خصوص، تهیه و چاپ نشریه و گاه نامه ، کتابچه های تخصصی احکام ، احادیث و گفتمان ولایت بوده است .

وی در ادامه خاطرنشان کرد : برگزاری جلسات هماهنگی با مسئولین استانی،شهرستان و اقشار بسیج در راستای پیشبرد اهداف امر به معروف و نهی از منکر از دیگر برنامه های این قرارگاه بوده است.

شریفی در پایان گفت : انشاالله با همکاری و تعامل مسئولین امیداست در آینده گام های موثرتری در راستای اقامه ی این دو فریضه ی فراموش شده الهی برداشته شود.

لینک خبر

 


همچنین ببینید

امر به معروف از وظایف حکومت اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس از گلپایگان، حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.