نشست گروه های امربه معروف در ناحیه اسفراین برگزار شد

در راستاي ترويج فرهنگ امر به معروف و نهي از منكر جلسه و نشستي به همين منظور با حضور كليه كاركنان ناحيه برگزار گرديد اين نشست بصورت موضوع آزاد و پرسش و پاسخ برگزار گرديد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج؛ در راستای ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر جلسه و نشستی به همین منظور با حضور کلیه کارکنان ناحیه برگزار گردید این نشست بصورت موضوع آزاد و پرسش و پاسخ برگزار گردید.

حجت الاسلام بخشایی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در همین راستا تصریح کرد: در وهله اول همه باید به خودسازی بپردازیم تا بتوانیم فردی انتقادپذیر باشیم.

وی افزود: فرد منتقد نیز باید در انتقاد خود نکاتی را رعایت کرده و مقید به یک سری اصول و قواعد باشد از جمله انتقاد باید به جا و سازنده باشند، انتقاد نباید موجب تخریب و توهین به شخص یا گروه یا سازمانی شود، انتقاد باید دلسوزانه و برادرانه باشد نه با بغض و کینه، انتقاد باید جهت اصلاح فرد یا سازمان باشد نه تخریب، انتقاد باید منصفانه و عادلانه باشد.

حجت الاسلام بخشایی بیان کرد: شخص منتقد باید با بررسی همه جوانب و اطلاع و آگاهی کافی انتقاد کند، اگر این موارد رعایت نشود انتقاد نه تنها سازنده و اصلاح گر نخواهد بود بلکه به شدت مخرب و ویرانگر است.

لینک خبر


همچنین ببینید

مسابقه «امر به معروف و نهی از منکر» در چرام برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایکنا از کهگیلویه و بویراحمد، سعید خردمند، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.