مصادیق امر به معروف و نهی از منکر در مدارس عملیاتی شود

احمد محمود‌زاده در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل اظهار داشت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب و نماز که هر کدام کارگروه داشته و از مدرسه تا وزارت آموزش و پرورش اجرایی می‌شوند نباید مورد غفلت واقع شوند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، احمد محمود‌زاده ظهر امروز در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر اداره کل آموزش و پرورش استان اردبیل با بیان اینکه همکاری و هم‌افزایی در حوزه‌های مختلف مورد انتظار است، اظهار داشت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر، عفاف و حجاب و نماز که هر کدام کارگروه داشته و از مدرسه تا وزارت آموزش و پرورش اجرایی می‌شوند نباید مورد غفلت واقع شوند.

وی با بیان اینکه شورای امر به معروف و نهی از منکر نیاز به برنامه‌ریزی منظم و دقیق و پیگیری مصوبات جلسات است، خاطرنشان کرد: نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل پیگیر منظم موضوعات شورا است و مدیریت آموزش فرهنگی را به آموزش و پرورش محول کرده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل با اشاره به احصای راهکار، مسائل و مشکلات شورای امر به معروف و نهی از منکر افزود: بر اساس وظایف هماهنگی لازم با سایر دستگاه‌ها انجام گیرد و جلسات به صورت مرتب و منظم برگزار شود.

محمود‌زاده یادآور شد: با دعوت از رابطان دستگاه‌ها و اعلام شاخص‌ها و برنامه‌های پیشنهادی عملیاتی، تا خروجی آن در قالب یک برنامه به دبیرخانه شورای امر به معروف و نهی از منکر ارسال شود.

این مسئول بیان داشت: برنامه‌های استانی با ملاک قرار دادن سبک زندگی لحاظ شود و حوزه‌های اداره کل با تشکیل کارگروه تخصصی موضوع را پیگیری کنند سپس جلسه تشکیل شود.

در ادامه جلسه معاون پرورشی و فرهنگی و سایر اعضا نکته نظرات و پیشنهادات خود را جهت پربار نمودن جلسه و عملیاتی کردن برنامه‌های شورای امر به معروف و نهی از منکر ارائه دادند که پس از تبادل نظر تصمیماتی اتخاذ شد.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف از وظایف حکومت اسلامی است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری فارس از گلپایگان، حجت‌الاسلام محمدتقی کرامتی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.