رییس سازمان بسیج:

امر به معروف باید با رویکرد ایجابی و ترویجی صورت گیرد

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه این سازمان رویکردی جدید در زمینه امر به معروف و نهی از منکر در پیش می گیرد، گفت: در زمینه امر به معروف و نهی از منکر نباید با برخورد سلبی اقدام کرد بلکه باید رویکرد ایجابی و ترویجی در پیش گرفت.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف سردار غلامحسین غیب پرور روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا، اظهارداشت: سازمان بسیج مستضعفین مرکز امر به معروف و نهی از منکر را توسعه و با مجوز ستادکل نیروهای مسلح معاونت اجتماعی را تشکیل داده است.

وی افزود: پیش از این معاون فرهنگی اجتماعی در سازمان بسیج وجود داشت، اما از این پس معاونت اجتماعی به صورت مستقل عمل خواهد کرد و به زودی در رده های استانی و شهرستانی نیز معاونت اجتماعی مستقل خواهیم داشت.

به گفته رییس سازمان بسیج مستضعفین این معاونت با رویکردی کاملا جدید در زمینه امر به معروف و نهی از منکر وارد می شود.

سردار غیب پرور با بیان اینکه نیروهای بسیج به منظور امر به معروف و نهی از منکر در خیابان ها نیز فعالیت خواهند کرد، گفت: در حوزه جرایم مشهود بسیج به عنوان ضابط دستگاه قضایی وارد می شود.

وی خاطرنشان کرد: در بخش امر معروف و نهی از منکر به دنبال رویکرد ایجابی، تبلیغاتی و ترویجی هستیم.

جانشین فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در امور بسیج با بیان اینکه باید در این زمینه به مساجد اهمیت بیشتری داده شود، تاکید کرد: ما نیازمند هسته های فرهنگی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر هستیم که با محوریت مساجد در جامعه رسوخ کنند.

سردار غیب پرور تصریح کرد: باید افرادی که در زمینه امر به معروف و نهی از منکر به کارگیری می شوند با موضوع و راه های تبلیغ به خوبی آشنا باشند.

لینک خبر


همچنین ببینید

تکریم مسافران معلول درکارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر رانندگان اراکی

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف تکریم مسافران معلول درکارگاه آموزشی امر به معروف و نهی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.