نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان:

کارگزاران نظام اسلامی در خط مقدم امربه‌معروف ونهی ازمنکر هستند

نماینده ولی فقیه در استان زنجان گفت: خودسازی نخستین گام در تحقق اهداف پیش روی امربه معروف ونهی از منکر است و کارگزاران نظام اسلامی در خط مقدم این فریضه هستند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری مهر، حجت الاسلام علی خاتمی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اعضای امربه‌معروف و نهی از منکر، برتقویت فرهنگ امربه‌معروف و نهی از منکر در جامعه تأکید کرد و گفت: برای تحقق این امر مهم باید همه پای‌کار بیایند.

وی اظهار کرد: خودسازی نخستین گام در تحقق اهداف پیش روی این فریضه دینی است و کارگزاران نظام  اسلامی در خط مقدم امربه‌معروف و نهی از منکر هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان به استفاده از ظرفیت‌های عملی شدن این راهبرد دینی در جامعه تأکید کرد و گفت: در جامعه باید هرکس از خودش شروع کند.

خاتمی افزود: طبق منویات مقام معظم رهبری ترویج و تبیین امربه‌معروف و نهی از منکربه‌صورت لسانی در جامعه نیاز به عزم همگانی دارد و اهمیت امربه‌معروف و نهی از منکر برای کسی پوشیده نیست، اگر این فریضه مهم ترک شود دشمن بر مردم مسلط می شود.

وی ابراز کرد: توجه  به امربه‌معروف و نهی از منکر جلوی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی و مشکلات را می‌گیرد بنابراین باید به آن توجه داشته باشیم و مدیریت لازم باید در دستور کار قرار گیرد و در این میان همه آحاد جامعه در برابر فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر مسئول هستند.

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه زنجان گفت: استفاده از ظرفیت فضای مجازی در ترویج امربه‌معروف و نهی از منکر بسیار مهم است و در این راستا باید برنامه‌ریزی های لازم انجام شود.

خاتمی یادآور شد:  فریضه امربه‌معروف و نهی از منکر رسالت همگانی است و مسئولان باید به این امر مهم اهتمام جدی داشته باشند.

لینک خبر


همچنین ببینید

امر به معروف و نهی ازمنکر دعوت به اسلام است

حجت الاسلام نعیم اربابی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فرودگاههای استان سیستان و بلوچستان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.