بازدید دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور به همراه معاونین ستاد، از پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر بازدید نمودند.

در ابتدای دیدار، حجه الاسلام و المسلمین احمدی ضمن خوشامدگویی به دبیر محترم ستاد و معاونین ایشان، گزارش اجمالی از آثار علمی پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر در حوزه چاپ و نشر را ارائه نمود.

در ادامه، مدیر فضای مجازی پژوهشکده با ارائه گزارش مختصر از فعالیت های این مرکز در پایگاه های اینترنتی و شبکه های اجتماعی، به اهمیت و ضرورت ورود به فضای مجازی و تبیین و فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در این عرصه را بیان نمود.

حجه الاسلام و المسلمین معلی، رئیس پژوهشکده ضمن آرزوی موفقیت برای جناب حجت الاسلام و المسلمین محبی به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، آسیب های امر به معروف و نهی از منکر در کشور را ریشه ای دانست.

ایشان تنفر و دلزدگی مردم از این واجب فراموش شده را به سبب تبیین نادرست از این فریضه مهم بیان نمودند.

در پایان دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با قدردانی از تلاش پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر در عرصه های علمی و ترویجی، فضای مجازی را از ظرفیت های مهم و موثر در گسترش فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر و تبیین صحیح این فریضه دانست.

ایشان بکارگیری از ظرفیت رسانه را به عنوان اولین اقدام در ترویج فهم صحیح از این دو فریضه در جامعه امروز لازم دانست.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.