مسئولین و مردم باید مراتب امر به معروف و نهی از منکر را بشناسند

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری شبستان از زاهدان، محسن اکبری شب گذشته در برنامه تلویزیونی ره آورد شبکه هامون بیان داشت: فتنه ۸۸ را دشمن طراحی کرد و در داخل کسانی که دنبال قدرت بودند آن را اجرایی کردند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان یادآور شد: انتخابات بهانه ای بود و دشمنان در سال ۸۸، اسلامیت و جمهوریت انقلاب را نشانه گرفتند.

اکبری  با تاکید بر اینکه سران فتنه باید پاسخگوی خون های ریخته شده در فتنه سال ۸۸ باشند، بیان داشت: ملت ایران در ۹ دی وفاداری خودشان را به انقلاب به اثبات رساندند.

وی افزود: فتنه ۸۸ توطئه ای بسیار سنگین بود زیرا که دشمنان از خواص و نیرو های ارزشی انقلاب برای پیشبرد هدفشان در براندازی انقلاب استفاده کردند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یادآور شد: تبعیت از رهبری، انسجام ملی و ایمان و اعتقاد از مولفه های پیروزی انقلاب بودند که همین مولفه ها می توانند انقلاب را حفظ کنند.

وی با بیان اینکه به امر به معروف و نهی از منکر در تمامی ابعاد جامعه پرداخت شود، افزود: هیچگاه دشمن دست از شیطنت خودش بر نمی دارد؛  دشمنان در ابعاد فرهنگی، اجتماعی، امنیتی، نظامی و اقتصادی در صدد آسیب زدن به انقلاب هستند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان یادآور شد: بعضی ها تحت تاثیر احساسات خود قرار می گیرد و در برخورد با منکرات به گونه ای عمل کنند که تاثیر معکوس داشته باشد لذا باید دقت لازم داشته باشیم.

اکبری گفت: مراتب امر به معروف و نهی از منکر را مسئولین و مردم بشناسند؛ برخورد با منکرات جامعه، علمی انجام شود.

وی افزود: معروفات را در سطح جامعه گسترش دهیم و به موقع الگوها را معرفی کنیم و جلوی منکرات را به موقع بگیریم قطعا آسیب ها در سطح جامعه کاهش می یابد، این نیازمند برنامه ریزی است.

دبیرستاد امر به معروف  نهی از منکر استان بر گسترش معروفات و پیشگیری از منکرات تاکید کرد و خاطرنشان نمود: هر کجا امر به معروف و نهی از منکر را فراموش کرده ایم، آسیب دیده ایم.

اکبری زیر بنای خیلی از منکرات را مواد مخدر دانست و گفت: مواد مخدر به خود فرد، خانواده و افراد جامعه نه تنها ضربه می زند بلکه مسائل امنیتی به وجود می آورد.

وی افزود: جلساتی را با مسئولان در مورد  اقدامات پیشگیرانه  و مبارزه با پدیده مواد مخدر صورت گرفته که در این زمینه راهکاری های داده شده است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.