لزوم اهتمام بیشتر به فریضه امر به معروف

در نشست امروز ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان بر ضرورت فعال‌تر شدن دستگاه‌های مسئول در بحث امر به معروف و نهی از منکر تاکید شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در این جلسه که با معرفی دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان همراه بود نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان حساسیت نسبت به اجرای معروف و ایستادگی در برابر منکر را وظیفه هر فرد مکلف دانست و گفت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر نیازمند دانش کافی است و باید به صورت اصولی انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی افزود: قوام همه فرایض دینی به اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.
در این نشست آقای بصیری سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری هم گفت: مجموعه وزارت کشور در استان کرمان برای اجرای مناسب امر به معروف و نهی از منکر آمادگی لازم را دارد.

حجت الاسلام و المسلمین میرزایی معاون ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر کشور نیز گفت: این ستاد رویکردهای جدیدی را در پیش گرفته است که از جمله آن تلاش بر تغییر نگاه عموم به این ستاد، استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و تقویت روحیه مطالبه‌گری مردم از مسئولان است.
در پایان این جلسه از زحمات سرهنگ سلطان زاده تقدیر و سردار مطهری به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان معارفه شد و احکام دبیران ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان های استان نیز به آنها تقدیم شد.
سردار مطهری دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در این مراسم گفت تلاش می کنیم نقش ستادهای شهرستانی در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر پررنگ‌تر شود.

لینک خبر

 


همچنین ببینید

نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، به گفته نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.