لزوم اهتمام بیشتر به فریضه امر به معروف

در نشست امروز ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان بر ضرورت فعال‌تر شدن دستگاه‌های مسئول در بحث امر به معروف و نهی از منکر تاکید شد.
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، در این جلسه که با معرفی دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان همراه بود نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان حساسیت نسبت به اجرای معروف و ایستادگی در برابر منکر را وظیفه هر فرد مکلف دانست و گفت: اجرای امر به معروف و نهی از منکر نیازمند دانش کافی است و باید به صورت اصولی انجام شود.

حجت الاسلام و المسلمین علیدادی سلیمانی افزود: قوام همه فرایض دینی به اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.
در این نشست آقای بصیری سرپرست معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری هم گفت: مجموعه وزارت کشور در استان کرمان برای اجرای مناسب امر به معروف و نهی از منکر آمادگی لازم را دارد.

حجت الاسلام و المسلمین میرزایی معاون ستاد مرکزی امر به معروف و نهی از منکر کشور نیز گفت: این ستاد رویکردهای جدیدی را در پیش گرفته است که از جمله آن تلاش بر تغییر نگاه عموم به این ستاد، استفاده از ظرفیت رسانه‌ها و تقویت روحیه مطالبه‌گری مردم از مسئولان است.
در پایان این جلسه از زحمات سرهنگ سلطان زاده تقدیر و سردار مطهری به عنوان دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان معارفه شد و احکام دبیران ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان های استان نیز به آنها تقدیم شد.
سردار مطهری دبیر جدید ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان در این مراسم گفت تلاش می کنیم نقش ستادهای شهرستانی در انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر پررنگ‌تر شود.

لینک خبر

 


همچنین ببینید

اولین جشنواره سراسری ایده‌های نماز و امر به معروف و نهی از منکر در ارومیه برگزار می‌شود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف بحرعلی محمودی، رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.