دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سیستان و بلوچستان:

مردم در راستای فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امروزی مطالبه گر هستند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سیستان و بلوچستان گفت: مردم در راستای فرهنگ سازی امر به معروف و نهی از منکر در جامعه امروزی مطالبه گر رفع مشکلات و آسیبهای اجتماعی از مسئولان هستند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری بسیج از زاهدان، سرهنگ پاسدار محسن اکبری، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان سیستان و بلوچستان در جلسه شورای معاونین این ستاد  با اشاره به این مطلب که اجرای معروفات مانع از انجام منکر در جامعه می شود، گفت: استان سیستان و بلوچستان استانی است که به دلیل پای بندی به برخی از سنتهای ماندگار گذشته بیشترین معروفاتن و کمترین منکرات را اجرا می کند.

وی  شرایط بد اقتصادی و تحریم های دشمن را یک منکر دانست که اگر به مشکلات مردم رسیدگی نشود آسیبها جدی خواهند شد، ادامه داد: مسئولان ادارات و ارگانها باید وضعیت شوراهای امر به معروف و نهی از منکر را در ادارات خود معین کنند و برای اعضای شورا احکام مسئولیتی در راستای نهادینه سازی معروفات و جلوگیری از منکرات صادر شود.

سرهنگ اکبری بیان کرد: شرایط امروز مورد توجه مردم است و مردم مطالبه گر حل مشکلات خود از سوی مسئولان هستند لذا مسئولان باید در جهت رفع مشکلات مردم که عاملان اصلی ماندگاری انقلاب هستند باشند.

لینک خبر


همچنین ببینید

در امر تبلیغ، امر به معروف و نهی از منکر هدف است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از نباء نگار، آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی، در همایش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.