رئیس سازمان عقیدتی ، سیاسی نیروی انتظامی کشور :

امر به معروف و نهی از منکر از ارزشهای انقلاب اسلامی بود

رئیس سازمان عقیدتی ، سیاسی نیروی انتظامی کشور گفت: هویت و ارزش های اسلامی انبیاء الهی که امام راحل (ره) آن را برای مردم عنوان کرده ، مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران بوده که ما امسال چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن گرفته ایم .
به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری ایرنا، حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی روز دوشنبه در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن شهرستان قائمشهر افزود: امسال ۲۲ بهمن با هر ۲۲ بهمن دیگری متفاوت تر بوده است چرا که مردم با حضور حداکثری خود حماسه‌ ای بی‌ نظیر را بار دیگر خلق کرده اند .
وی با اعلام اینکه انقلاب ایران اسلامی نتیجه تلاش همه انبیاء الهی، امام راحل (ره) و مردم بوده است، گفت: انقلاب ایران اسلامی در زمانی به وقوع پیوست که تبلیغ می شذ دین از سیاست جداست و دین باید صحنه اجتماعی را خالی کند و در امور اجتماع دخالت نکند ولی در چنین شرایطی با مرجعیت امام راحل ( ره ) و با تفسیری که از آموزه دین به مردم ارائه کردند، انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
رئیس سازمان عقیدتی ، سیاسی نیروی انتظامی افزود: عدالت ، امر به معروف و نهی از منکر و دفاع از حقوق مستضعفین از ارزش های انقلاب اسلامی بود و امام راحل نیز در کنار این ارزش های ناب بر آزادی و نفی سلطه در جامعه به عنوان یک ارزش و گفتمان و مطالبه عمومی تاکید کردند.
ادیانی گفت: امام راحل این ارزش ها را به عنوان یک مرجع دینی که اهل بیت درصدد تحقق آن بودند در جامعه به ملت ایران نشان داده است و ملت ایران چون مسلمان بود و این ارزش ها را قبول داشت به امام رجوع کرد و خواسته ها و مطالبات به حق خود را در تحقق اسلام دید.
وی با بیان اینکه دعوای ما به همه دنیا بر سر ارزش های اسلامی است، افزود: ملت ایران در مقابل همه تهدیدات و آسیب های دشمن و حتی تحریم های اقتصادی ایستادگی کرده تا ما امروزه توانسته ایم چهلیمن سالگرد پیروزی انقلاب را جشن بگیریم .
رئیس سازمان عقیدتی ، سیاسی نیروی انتظامی تاکید کرد : ملت ایران برای ارزش های اسلامی قیام کرده چون این ملت پیشرفت ، آزادی و تلقی خود را در اسلام مطالبه می کند.
وی با بیان این که ایران اسلامی در عرصه های نظامی هم پیشرفت چشمگیری داشته است، افزود : پیشرفت های ایران در همه عرصه ها باعث شد تا ملت ایران به دشمنان داخلی و خارجی خود نشان دهند که اسلام همچنان زنده است و همیشه پای ارزش های انقلابی ایستادگی می کند.
رئیس عقیدتی ، سیاسی نیروی انتظامی در پایان به دستاورد حماسه بزرگ ۲۲ بهمن ماه اشاره کرد و گفت که دستاورد حماسه بزرگ ۲۲ بهمن ماه آن است که ما همیشه پای ارزش های انقلاب ایستادگی کنیم تا با پیشرفت های روز افزون مواجه شویم .

همچنین ببینید

برگزاری هشتمین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری فر هنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، مرکز خراسان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.