راه اندازی خانه تشکل‌های امر به معروف و نهی از منکر در مشهد

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مصطفی صفایی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد در گردهمایی دبیر شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی گفت: به منظور بهره‌گیری از ظرفیت تشکل‌های مردمی، خانه تشکل‌های فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر در یکی از مناطق شهری راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه از ۴ سال قبل تا به امروز تمرکز ما بر روی تقویت معروفات بوده است، افزود: در حوزه امر به معروف و نهی از منکر هیچگاه به دنبال مچ‌گیری در مجموعه مدیریت شهری و آسیب رساندن به وجهه امر به معروف نبوده‌ایم.

مشاور شهردار ادامه داد: در حوزه معروفات تلاش کرده‌ایم که با انجام کار‌های فرهنگی، زمینه تقویت موارد معروف را در سطح مناطق و ستاد شهرداری تقویت کنیم که تا به امروز نتایج ارزشمندی از آن حاصل شده است.

صفایی با اشاره به بروز برخی تخلفات در بوستان‌های سطح شهر، گفت: به دور از تصمیمات مدیریتی، حوزه امر به معروف و نهی از منکر مدیریت شهری تلاش کرده تا با فرهنگسازی، زمینه بروز چنین تخلفاتی را از بین ببرد.

وی افزود: با همکاری اداره آموزش شهرداری مشهد، دوره‌های آموزشی امر به معروف و نهی از منکر را برگزار کرده‌ایم که مشارکت پرشور پرسنل مدیریت شهری را به دنبال داشته است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.