دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد؛

راه اندازی خانه تشکل‌های امر به معروف و نهی از منکر در مشهد

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد گفت: خانه تشکل های فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر در یکی از مناطق شهری مشهد راه اندازی می شود.
به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، مصطفی صفایی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرداری مشهد در گردهمایی دبیر شورا‌های امر به معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی خراسان رضوی گفت: به منظور بهره‌گیری از ظرفیت تشکل‌های مردمی، خانه تشکل‌های فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر در یکی از مناطق شهری راه‌اندازی می‌شود.

وی با بیان اینکه از ۴ سال قبل تا به امروز تمرکز ما بر روی تقویت معروفات بوده است، افزود: در حوزه امر به معروف و نهی از منکر هیچگاه به دنبال مچ‌گیری در مجموعه مدیریت شهری و آسیب رساندن به وجهه امر به معروف نبوده‌ایم.

مشاور شهردار ادامه داد: در حوزه معروفات تلاش کرده‌ایم که با انجام کار‌های فرهنگی، زمینه تقویت موارد معروف را در سطح مناطق و ستاد شهرداری تقویت کنیم که تا به امروز نتایج ارزشمندی از آن حاصل شده است.

صفایی با اشاره به بروز برخی تخلفات در بوستان‌های سطح شهر، گفت: به دور از تصمیمات مدیریتی، حوزه امر به معروف و نهی از منکر مدیریت شهری تلاش کرده تا با فرهنگسازی، زمینه بروز چنین تخلفاتی را از بین ببرد.

وی افزود: با همکاری اداره آموزش شهرداری مشهد، دوره‌های آموزشی امر به معروف و نهی از منکر را برگزار کرده‌ایم که مشارکت پرشور پرسنل مدیریت شهری را به دنبال داشته است.


همچنین ببینید

امر به معروف و نهی از منکر در پوشش نامناسب و موسیقی خلاصه نشود

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از ایکنا از کردستان، حجت‌الاسلام مختار کرمی، مدیرکل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.