دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس بیان کرد:

ستادهای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان ها، معاونت ها را راه اندازی کنند

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس گفت: در ستاد شهرستان ها باید معاونت ها راه اندازی شوند، هر سازمان یا تشکیلاتی برای اینکه در تعلق غیر نباشد باید جا و مکانی مستقل داشته باشد و در همین راستا ستادهای امر به معروف و نهی از منکر باید از نظر مکان و شرایط مستقل شوند.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف «سلیمان مهدوی» با اشاره به برگزاری جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان فسا با حضور دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شیراز، گفت: ستاد امر به معروف و نهی از منکر یک تشکیلات فراقوا است ونظر هیچ یک از قوا نیست و هر سه قوه باید ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در تحقق این فریضه الهی یاری کنند.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس تأکید کرد: در ستاد شهرستان ها باید معاونت ها راه اندازی شوند، هر سازمان یا تشکیلاتی برای اینکه در تعلق غیر نباشد باید جا و مکانی مستقل داشته باشد و در همین راستا ستادهای امر به معروف و نهی از منکر باید از نظر مکان و شرایط مستقل شوند.

وی افزود: در معاونت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر باید افرادی مشغول به کار شوند که مشغله و درگیری های خارج از معاونت خود نداشته باشند.

مهدوی راهبردهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر را برشمرد و اظهار کرد: وظیفه ستاد در وهله اول ایجاد گفتمان عمومی و در گام دوم همگانی کردن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه است، امر به معروف و نهی از منکر عاملی است که وحدت ملی را حفظ و نظام را مراقبت می کند و فرایض دینی را برپا می دارد.

لینک خبر


همچنین ببینید

نظام با برگزاری جشنهای نوروزی موافق است

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز کُردستـــان، به گفته نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.