مهدی چمران، قائم مقام جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب اسلامی (جمنا):

امر به معروف مسئولان باید با جذب حداکثری صورت گیرد

مهدی چمران، قائم مقام جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب اسلامی (جمنا) ضمن استقبال از پویش مردمی «از ما شروع کنید» که از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای آغاز شده است، گفت: مسلما این حرکت به عنوان امری که مورد توجه پیامبر اعظم اسلام و پیروان راستینش بوده، بایستی در جامعه گسترش یابد.

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف مهدی چمران، قائم مقام جبهه مردمی نیرو‌های انقلاب اسلامی (جمنا) و رئیس شورای شهر چهارم تهران در گفت‌وگو با خبرنگار  احزاب و تشکل‌هایگروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، ضمن استقبال از پویش مردمی «از ما شروع کنید» که از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر برای آغاز شده است، گفت: مسلما این حرکت به عنوان امری که مورد توجه پیامبر اعظم اسلام و پیروان راستینش بوده، بایستی در جامعه گسترش یابد.

وی ادامه داد: همانگونه که پیامبر این امر را برای خود و اطرافیانشان ضروری می‌دانستند، مسئولان حکومت اسلامی ایران نیز باید در امر به معروف و نهی از منکر پیش قدم باشند.

وی افزود: بحثی که این جا مطرح است امر به معروف مسئولان باید با جذب حداکثری صورت گیرد. به این معنا که مردم در امر به معروف و نهی از منکر مسئولان رکن اصلی را شکل می‌دهند و با حضور آنهاست که این اقدام رنگ و بوی مردمی و موثری پیدا می‌کند.

عضو شورای مرکزی جمنا همچنین خاطرنشان کرد: با تذکر و نظارت مردم بر مسئولان و نقد اقدامات و عملکرد‌ها بهبود کار و خدمت رسانی حاصل می‌شود و سخت‌ترین کار‌ها با همراهی مردم به راحتی انجام می‌شوند. در شرایط کنونی کشور چنین فعالیت‌هایی برای مقابله با توطئه‌های دشمنان و افزایش همدلی و همزبانی مردم و مسئولان اهمیت راهبردی و فوق العاده‌ای دارد.

چمران در پایان خاطرنشان کرد: پویش‌هایی، چون نقد مسئولان و امر به معروف و نهی از منکر باید در جامعه فراگیر شوند و جامعیت پیدا کنند.

لینک خبر


همچنین ببینید

تکریم مسافران معلول درکارگاه آموزشی امر به معروف و نهی از منکر رانندگان اراکی

به گزارش خبرگزاری فرهنگسرای معروف تکریم مسافران معلول درکارگاه آموزشی امر به معروف و نهی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.