مشاور امور زنان و خانواده ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر بهترین شیوه برای اصلاح جامعه است، گفت: با احیا و اجرای این دو فریضه الهی می توان جامعه را از آسیب ها حفظ کرد.

به گزارش ایرنا طهورا نوروزی سه شنبه در نخستین اجلاس مشاوران امور زنان و خانواده ستادهای امر به معروف و نهی از منکر سراسر کشور در شیراز بیان کرد: در حوزه امر به معروف و نهی از منکر دیدگاه های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب را با جدیت در کشور دنبال می کنیم.

نوروزی اظهار داشت: فریضه امر به معروف و نهی از منکر از اصول و مبنای اصلی اسلام و انقلاب اسلامی است

** نگاه سیاسی و سلیقه ای به حوزه زنان و خانواده در کشور

وی اضافه کرد: متاسفانه نگاه ها در حوزه زنان و خانواده، گرفتار جزر و مدهای سیاسی و سلیقه ای است و این موضوع باعث نبود شاخص های عملکردی در این حوزه شده است.

نوروزی ادامه داد: در برخی از زمان ها شاهد بها دادن به زنان در محیط های اجتماعی و در برخی زمان ها شاهد تقویت زنان در بُعد خانواده هستیم که این نگاه های متفاوت، موجب شده شاخص های صحیح برای عمل زنان در دو بُعد اجتماع و خانواده وجود نداشته باشد.

مشاور امور بانوان زنان و خانواده (سان) کشور عنوان کرد: بر این باوریم موضوع خانواده یک موضوع حاکمیتی است و نباید حوزه زنان و خانواده در کشور گرفتار مسایل سیاسی و سلیقه ای شود.

نوروزی افزود: تلاش می کنیم زن ایرانی عملکرد صحیح و موفقی در دو عرصه های اجتماعی و خانواده داشته باشد.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی دیدگاه جدیدی به زن را در دنیا مطرح کرد، گفت: هدف ما ارائه الگوی نمونه، کارآمد و موفق زن ایرانی بر اساس دیدگاه های امام خمینی(ره) و رهبری در حوزه اجتماع و خانواده در کشور است.

نخستین اجلاس دو روزه مشاوران امور زنان و خانواده ستادهای امر به معروف و نهی از منکر سراسر کشور در شیراز ۲۴ فروردین آغاز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × یک =