برگزاری دوره تربیت و تعالی امر به معروف در سپاه استان بوشهر

سرهنگ محمد فریدونی در آیین تجلیل از مربیان و هادیان عقیدتی سیاسی سپاه استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره استاد مرتضی مطهری اظهار داشت: این شهید بزرگوار به عنوان یکی از طراحان نظام فکری ایران اسلامی است که حق بزرگی به گردن مردم و مسئولان نظام اسلامی دارد.

به گزارش تنگستان نما، وی با بیان اینکه شهید مطهری در راستای مقابله با انحرافات فکری و کج‌اندیشی‌ها به شهادت رسید گفت: شهید مطهری با تمام توان در مقابل تمامی کج‌اندیشان و نظرات منحرف آنان ایستاد و در این راه جان خود را تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرد.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تاکید بر استفاده از اندیشه‌های شهید مطهری در مقابله با تهاجم فرهنگی افزود: در این برهه از زمان که دشمنان نظام اسلامی جنگ نرم راه‌اندازی کرده‌اند باید با بهره جستن از آثار و اندیشه‌های این شهید والامقام در قالب برنامه‌های متنوع در مقابله با تهاجم فرهنگی اقدام کرد.

وی با اشاره به اجرای طرح تربیت و تعالی در سپاه استان بوشهر گفت: این طرح در راستای اشاعه فرهنگ امربه معروف و نهی از منکر و سبک زندگی اسلامی خانوادگی، فردی، اجتماعی و سازمانی در سپاه استان بوشهر در رده‌های مختلف ارائه می‌شود.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه استان بوشهر افزود: در دوره تربیت و تعالی حوزه‌های مقاومت بسیج استان بوشهر ۱۴ هزار نفر آموزش دیدند که امسال این دوره‌ها با محوریت امر به معروف و نهی از منکر برگزار می‌شود.

فریدونی با بیان اینکه در سال گذشته بیش از یک‌هزار ۵۰۰ نفر از سربازان دوره‌های آموزشی را فرا گرفتند بیان کرد: ۴۱۴ نیروی پایور، ۵۰۷ نیروی سرباز وظیفه و خانواده‌های آنان در دوره تربیت و تعالی شرکت کردند و آموزشهای لازم را فرا گرفتند.

وی با اشاره به اعزام خانواده‌ها به مشهد مقدس و قم گفت: ۲۰۵ نفر از اعضا مجرد و ۳۴۰ نفراز خانواده‌ها در دوره‌های آموزشی در مشهد مقدس و ۲۱۱ نفر به قم اعزام شده و آموزش دیدند.

در این همایش حجت الاسلام سلیمانی عضو هیئت علمی موسسه امام خمینی(ره) قم نیز در خصوص جریان‌های نفوذ در صدر اسلام سخنرانی کرد.

خبرگزاری تنگستان نما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =