امر به‌ معروف و نهی از منکر در راستای امنیت شهروندان است

نماینده ولی‌ّ فقیه در استان فارس گفت: دولت وظیفه دارد امنیت شهروندان را تأمین کند و امر به‌ معروف و نهی از منکر دقیقاً در راستای همین هدف ضرورت می‌یابد.به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، آیت‌الله اسدالله ایمانی در جشن روز مبعث اظهار داشت: اجرای امربه‌ معروف و نهی از منکر دارای چارچوب قانونی است که همگان باید رعایت کنند.

وی با تأکید بر اینکه امر به‌ معروف و نهی از منکر، بسترساز امنیت اخلاقی است، افزود: امنیت در تمام دنیا بر عهده دولت بوده و امر به‌ معروف و نهی از منکر، بسترساز و به‌ نوعی معادل امنیت اخلاقی است.

آیت‌الله ایمانی ادامه داد: دشمنان می‌خواهند اسلام ناب در جامعه ما ساری و جاری نباشد، از این‌ رو همگان وظیفه‌ داریم اسلام ناب محمدی را تقویت و ترویج و از نفوذ اسلام استحاله شده غرب جلوگیری کنیم.

نماینده ولی‌ّ فقیه در استان فارس در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: دولت وظیفه دارد امنیت شهروندان را تأمین کند و امر به‌ معروف و نهی از منکر دقیقاً در راستای همین هدف ضرورت می‌یابد.

وی تصریح کرد: براساس قانون اساسی، دولت جمهوری اسلامی موظف است، فضای رشد اخلاقی را در جامعه فراهم کند و همین مسئله باید در کلان‌شهر شیراز نیز مدنظر باشد و مورد توجه همگان قرار گیرد.

خبرگزاری فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + دو =