افتتاح ساختمان اداری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کنگاور

ساختمان اداری ستاد امر به معروف و نهی از منکر کنگاور روز یکشنبه با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولان این شهر به بهره برداری رسید.به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از کنگاور، امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر کنگاور در این مراسم، اجرا و ترویج این فریضه الهی را نظارت عمومی مردم بر جامعه دانست و گفت: ایمان نفسانی و درونی همواره انسانها را به انجام امر معروف و نهی از منکر در زبان و اعمال سوق می دهد.

حجت الاسلام محمد ایوبی افزود: امر به معروف و نهی از منکر، احیای رسالت و اهداف قیام امام حسین (علیه السلام) در حفظ اسلام و اصلاح امور مسلمین است.

مسئول دبیرخانه ستاد امر به معروف و نهی از منکر کنگاور نیز گفت: از مهمترین اقدامات و مصوبات ستاد امر به معروف شهرستان پیگیری و اجرای مصوبات ستاد راه اندازی شوراهای امر به معروف و نهی از منکر ادارات و دانشگاه ها، اصناف، بازاریان، مدارس و انجام طرح یادآوران در مدارس می باشد.
جواد عارفی نیا افزود: برگزاری کارگاه های آموزشی آمران به معروف و ناهیان از منکر، انجام تبلیغات محیطی در سطح شهر با ترویج این فریضه الهی، برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف، صدور احکام روسای شوراهای ادارات از جمله اقدامات این ستاد است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − هفت =