امر به معروف بستر ساز معروفات و غیرت دینی است

امام جمعه بیجار در اولین جلسه ستاد احیای شهرستان در سال ۹۵ گفت: امر به معروف و نهی از منکر بستر ساز معروفات و غیرت دینی و دوری کردن از اقدامات ضد ارزشی ای است که با فطرت انسان سازگاری ندارد.به گزارش کُردتودی،حجت الاسلام علی مرادی صبح امروز در اولین جلسه ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیجار در سال ۹۵ که با حضور جانشین دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان کردستان در سالن جلسات شهدای گمنام فرمانداری بیجار برگزار شد،ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ،اظهار داشت: مهمترین امتیاز امت اسلامی نسبت به سایر امت ها،وجود فریضه امر به معروف و نهی از منکر است.

وی افزود: امر به معروف و نهی از منکر بستر ساز معروفات و غیرت دینی و دوری کردن از اقدامات ضد ارزشی که با فطرت انسان سازگاری ندارد است.

امام جمعه بیحار با تاکید بر اینکه اعضای ستاد احیای امر به معروف خود باید پیشتاز در این فریضه مهم باشند،گفت: تذکر لسانی مهمترین اقدام پیشگیرانه در جهت احیای امر به معروف و نهی از منکر است.

مرادی ضمن تقدیر از معاونت های ستاد احیای امر به معروف و تلاش های دبیر ستاد ،افزود: ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان بیجار برای دومین سال متوالی مقام نخست ستاد احیای استان کردستان را کسب نموده است.

رییس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر بیجار خاطر نشان کرد: امر به معروف و نهی از منکر یک وظیفه الهی است که ستاد احیای شهرستان بیجار در انجام این وظیفه دینی جلوتر از سایر شهرستان های استان است.

امام جمعه بیجار با تاکید بر اینکه دین اسلام،دین تکامل است،بیان داشت: امیدواریم در سال ۹۵ با اهتمام بیشتر بتوانیم در راستای نهادینه کردن فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در سطح شهرستان اقدام نمائیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =