جبهه مردمی مبارزه با فساد در فضای مجازی خراسان‌رضوی راه‌اندازی شد

مشهد – جبهه مردمی مبارزه با فساد در فضای مجازی همزمان با برخی از استان‌های کشور با حضور جمعی از فعالان فضای مجازی در استان خراسان‌رضوی اعلام موجودیت کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، جبهه مردمی مبارزه با فساد در فضای مجازی همزمان با برخی از استان‌های کشور با حضور جمعی از فعالان فضای مجازی در استان خراسان‌رضوی اعلام موجودیت کرد.

بر این اساس فعالیت‌های پراکنده‌ای که در راستای مبارزه با انتشار محتوای فاسد و مفسده‌انگیز تاکنون با حضور فعال اعضای بومی این جبهه در فضای مجازی رصد و مورد هجمه رسانه‌ای و تـبلیغی واقع می‌شده تـا منجر به تخطئه و توقف این قبیل انتشارات مسئله‌دار شود، به صورت سازمان یافته و جریانی مورد پشتیبانی قرار می‌گیرند.

نگرانی‌های اعتقادی، فرهنگی و اجتماعی فعالان جبهه مومن و انقلابی، در تقابل با توسعه اجتماعی حضور در فضای مجازی زمینه‌ساز شکل‌گیری این حرکت در بعد ملی بوده است. از جمله اهداف مهم این جبهه تولید محتوا، امر به معروف و نهی از منکر، مطالبه‌گری، مقابله با فساد محتوایی و ترویج‌کنندگان آن است.

الگوی اقدام تشکیلاتی و خودجوش مردمی سرلوحه برنامه‌ریزی‌های این جبهه خواهد بود. از این رو تولید و توزیع محتوای مناسب و اقدامات پیشگیرانه همواره بر اقدامات درمانی نسبت به بیماری فساد در فضای مجازی در اولویت قرار خواهد داشت.

شعار “دیگر فضای مجازی برای مفسدان امن نخواهد بود” به عنوان شعار محوری و تابلوی فعالیت جبهه مبارزه با فساد در فضای مجازی استان خراسان‌رضوی به صورت هماهنگ با تمام فعالیت‌های همسو در استان‌های دیگر و نیز گزاره راهبردی فعالیت این جبهه مورد نظر است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + 7 =