انتصاب اعضای ستاد مدیریت و ساماندهی آسیب های اجتماعی گیلان

استاندار گیلان در احکام جداگانه‌ای، اعضای ستاد فرهنگی، اجتماعی مدیریت و ساماندهی آسیب‌های اجتماعی این استان را منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان، محمدعلی نجفی در این احکام محمد احمدی‌پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار را به عنوان قائم مقام رئیس، یونس رنجکش سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری را به عنوان دبیر و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر، دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر، دبیر شورای فرهنگ عمومی، دبیر ستاد ساماندهی سکونتگاه های غیر رسمی این استان را به عنوان اعضای ستاد منصوب کرد.

در احکام استاندار گیلان که ریاست این ستاد را از سوی وزیر کشور بر عهده دارد، آمده است: با توجه به ابلاغیه وزارت کشور در خصوص تشکیل ستاد فرهنگی و اجتماعی مدیریت آسیب های اجتماعی و همچنین با عنایت به شعار محوری سال جاری با هدف اقدام و عمل جدی در خصوص کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی این احکام صادر شده است.

در حکم استاندار گیلان و رئیس این ستاد خطاب به اعضا آمده است: امید است که در پرتو عنایت ایزد منان و در راستای منویات مقام معظم رهبری، اهداف دولت و تدبیر و امید با تلاش بی شائبه این ستاد شاهد گسترش هرچه بیشتر اعتلای فرهنگی و اجتماعی و کاهش آسیب های مختلف در استان و ایران اسلامی باشیم.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 5 =