رکود اقتصادی و بیکاری موجود در جامعه تنها با اجرای اقتصاد مقاومتی برطرف می شود

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه رکود اقتصادی و بیکاری موجود در جامعه تنها با اجرای اقتصاد مقاومتی برطرف می شود و اقتصاد مقاومتی نسخه شفا بخش اقتصاد کشور است، گفت: همه دولتمردان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مسؤول هستند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در شهرکرد، حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی نکونام، نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری، در خطبه های نماز جمعه این هفته شهرکرد که در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) این شهر برگزار شد، با اشاره به این که جامعه دینی که توطئه‌های دشمن و فتنه‌گران را خنثی می‌کند ویژگی‌هایی دارد، گفت: پشتیبانی از یکدیگر، کوشش در اشاعه امر به ‌معروف و نهی از منکر، برپایی نماز، پرداخت زکات و… از جمله مهم‌ترین ویژگی‌های این جامعه هستند.

امام جمعه شهرکرد در ادامه با اشاره به نقش اقتصاد مقاومتی در بهبود معیشت مردم تأکید کرد: اقتصاد مقاومتی با تلاش همه مسؤولان و مردم و همدلی و همزبانی آن ها محقق خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه رکود اقتصادی و بیکاری موجود در جامعه تنها با اجرای اقتصاد مقاومتی برطرف می شود و اقتصاد مقاومتی نسخه شفا بخش اقتصاد کشور است، گفت: همه دولتمردان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مسؤول هستند و باید برای اجرا شدن شعار اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل برنامه ریزی کنند.

این مقام مسؤول به روز ملی جمعیت اشاره کرد و گفت: جمعیت، یک شاخص برای کشور محسوب می شود و باید نسبت به این مسأله توجه خاص داشت، چراکه جمعیت شیعه در جهان همواره مورد توجه دشمنان بوده است.

به گفته وی، در حالی که در کشور، سیاست کنترل جمعیت در دوره ای مورد توجه قرار داشت، دیگران به دنبال افزایش جمعیت بودند و این مسأله برای کشور بسیار مهم است..

امام جمعه شهرکرد، فرهنگ را حساس دانست و تأکید کرد: همه مسؤولان باید نسبت به برنامه های فرهنگی و هنری حساسیت داشته و امران به معروف و ناهیان از منکر فعالی در جامعه باشند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + شش =