تقویت توان داخلی راهکار تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است

مدیر حوزه های علمیه استان سمنان با تأکید بر توانمندی های داخلی بسیار ایران اسلامی در حوزه های مختلف، گفت: تقویت توان داخلی راهکار تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی است.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در گرمسار، حجت الاسلام سید علی مهدی‌نژاد امام جمعه شهرستان گرمسار امروز در جمع مردم این شهرستان با موضوع اقتصاد مقاومتی و مسائل منطقه ای اظهار داشت: امروز همه کشور به این نتیجه رسیده اند که باید سیاست های اقتصاد مقاومتی را دنبال کنند تا به تحقق آن دست یابند؛ دشمنان نقطه ضعف ما را پیدا کرده اند و قصد زمین زدن ایران را دارند، ما نیز نباید چنین اجازه ای را به آنها بدهیم.

وی با اشاره به موقعیت های مناسب سیاسی و جغرافیایی ایران در ادامه تصریح کرد: برخی موقعیت های مناسبی که ایران به واسطه قدرت خداوند دارد موجب شده است که حرف اول را در عرصه اقتصاد مقاومتی بزند.

وی در ادامه با اشاره به ۱۷ نکته اساسی در ملاقاتی که نیروی انتظامی با مقام معظم رهبری داشتند یکی از مهم ترین نکات را امنیت ملی دانست و گفت: امروز در شرایطی که دنیا از نبود امنیت رنج می برد، امنیت در اولویت اول کشور قرار گرفته است و امروز دشمن برای شکستن امنیت در کشور ما تلاش می‌کند.

امام جمعه گرمسار خاطر نشان کرد: امنیت فقط از جنبه مالی و جانی نیست، ما نیاز به امنیت اخلاقی و اجتماعی نیاز داریم، بعضی مشکلات ریشه ای باید نابود شوند تا امنیت کامل اجتماعی در کشور حاصل شود.

مدیر حوزه های علمیه استان سمنان با تأکید بر لزوم ریشه کنی مشکلات اجتماعی و اخلاقی افزود: اعتیاد، مواد مخدر، رشوه خواری، بد حجابی ونظایر آن مهم ترین عوامل مخرب امنیت اجتماعی و اخلاقی هستند این ریشه ها باید به شکل اساسی نابود شوند.

حجت الاسلام مهدی نژاد بد حجابی را یکی از مهم ترین عوامل بسیاری از نا امنی ها در جوامع اسلامی دانست و اظهار داشت: بد حجابی موجب برهم زدن امنیت اخلاقی و اجتماعی است، که در پی آن آمار طلاق و تعرض به زنان، سست شدن بنیان های خانواده و در پی آن نیز هزاران عوامل مخرب دیگر که می‌تواند یک جامعه را تخریب کند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 2 =