برای ساقط کردن حکومت اسلامی حربه ای بدتر از فساد و منکرات نیست

حجت الاسلام محمد کاظم مناقبیان با بیان اینکه برای ساقط کردن حکومت اسلامی حربه ای بدتر از فساد و منکرات نیست تصریح کرد: دشمنان با ترویج فساد و فحشا و منکرات قصد ترویج بد اخلاقی را در کشور دارند و مردم باید به این موضوع توجه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام محمد کاظم مناقبیان با تاکید بر ضرورت احیاء و اجرای کامل فریضه امر به معروف و نهی از منکر، اظهار داشت: متاسفانه شاهد هستیم برخی به حرکت های نیروی انتظامی برای اجرای این فریضه واکنش نشان می دهند.

وی با بیان اینکه برای ساقط کردن حکومت اسلامی حربه ای بدتر از فساد و منکرات نیست، تصریح کرد: دشمنان با ترویج فساد و فحشا و منکرات قصد ترویج بد اخلاقی را در کشور دارند و مردم باید به این موضوع توجه داشته باشند.

امام جمعه هرمز اظهار کرد: اگر رهبری انقلاب ما را به وحدت در جامعه دعوت می کنند، سخنان ایشان بر گرفته از قرآن است، چرا که در قرآن بر حفظ وحدت تاکیدات فراوانی شده است.

وی با اشاره به اجرای طرح امنیت اخلاقی ازسوی انتظامی، اضافه کرد: امروز در جامعه برخی بدحجابی ها که برگرفته از فرهنگ غرب است، مشاهده می شود که اگر با آن برخورد نشود، جامعه و خانواده ها را به تباهی می کشاند.

حجت الاسلام مناقبیان  باتاکید برضرورت اهتمام ویژه نیروی انتظامی بر اجرای طرح امنیت اخلاقی، تصریح کرد: یکی از شرایط لازم برای آموزش فضائل اخلاقی به نسل جوان، پاک بودن جامعه از رذایل اخلاقی است.

امام جمعه هرمز بیان کرد: جوانان که مورد هجمه فرهنگی دشمن هستند باید مراقب بوده و نگذارند دشمنان آنان را از مبانی فرهنگی و دینی غافل کنند.

وی با تاکید بر اینکه جوانان سعی کنند تا در حربه دشمنان  گرفتار نشوند، بیان داشت: دشمنان جوانان کشور را نشانه گرفته و به دنبال ترویج تهاجم فرهنگی و گرفتار کردن جوانان هستند.

مناقبیان با تبریک روز ملی جمعیت، اظهار داشت: روند رو به رشد جمعیت کشور به سمت سالمندی، لزوم تجدیدنظر در سیاست و شعار اشتباه کنترل جمعیت یعنی فرزند کمتر، زندگی بهتر که تفکری غربی و استکباری بود را عیان کرده است.

وی، جوان سازی جمعیت کشور را یک نیاز اساسی دانست و گفت: دولت باید ملزومات لازم از جمله در حوزه اقتصادی و فرهنگی را برای فرزندآوری خانواده ها بالاخص زوج های جوان فراهم نماید.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =