امر به معروف و نهی از منکر ادامه راه جانبازی است

امر به معروف و نهی از منکر و باز داشتن جامعه از منکرات ادامه راه جانبازی است.به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد فلاحی جانباز ۲۵ درصد بیرجندی در گفتگو با خاورستان، ضمن تبریک روز جانباز و پاسدار به تمامی خانواده های شهدا و جانبازان، اظهارکرد: در عملیات کربلای ۲ شیمایی و در کربلای ۴ مجروح موج انفجار شدم.
وی بیان کرد: هم رزمی به نام سید حسین آبزم داشتم ایشان از رزمندگان خیلی مواظبت می کرد و قبل از کربلای ۴ یک تمرین عملیات خط شکن داشتم؛ حدود ساعت ۱۱:۳۰، ۸۰ هواپیمای عراقی محلی که در آن بودیم را بمباران کردند که بعد از ده دقیقه هوا به قدری تاریک شد که ستاره ها در آسمان دیده شد.

فلاحی افزود: بعد از مدتی در بیمارستان شیخ بهایی اهواز آقای آبزم را دیدم که گریه می کرد و خطاب به من گفت”شما را جزو شهدا حساب کردیم و در سردخانه گذاشتیم و من واسطه شدم که به سردخانه برویم و بعد مشاهده کردیم شما زنده هستید” این خاطره برایم هم شیرین و هم تلخ است.

این جانباز بیرجندی ادامه داد: اگر سید آبزم مرا پیدا نکرده و در بیمارستان اصرار بر زنده بودنم نمی کرد؛ یا مفقود الاثر و یا شهید می شدم.

وی با تاکید بر اینکه جانباز یعنی از خود گذشتگی، دل به مال دنیا نبستن و به یاد خدا و ائمه بودن است، گفت: یک جانباز دل از همه چی می کند و برای دفاع از میهن تا پای جان می رود.

رسالت یک جانباز فراموش نکردن امام راحل، شهدا و ایثارگران است

این جانباز بیرجندی رسالت یک جانباز را فراموش نکردن امام راحل، شهدا و ایثارگران می داند و می گوید: اگر ما شهدا را از یاد ببریم خلاف رسالت جانبازیمان عمل کرده ایم و یک جانباز باید در راه دین، ایمان و نظام تلاش کند.

امر به معروف و نهی از منکر ادامه راه جانبازی است

فلاحی ادامه داد: امر به معروف و نهی از منکر و باز داشتن جامعه از منکرات ادامه راه جانبازی است.

وی با بیان اینکه زندگی یک جانباز در کنار تمام سختی ها سراسر شیرین است،

این جانباز بیرجندی تصریح کرد: برای آرام کردن دلم از همه آن سختی هایی که در زندگی کشیدم بر سر مزار شهدا می روم چراکه یاد شهدا غصه هایم را تسکین می دهد و ما مدیون خون شهدا بوده و باید پاسدار این خون باشیم.

دفاع از حرم اهل بیت واجب است

وی دفاع از حرم اهل بیت علیه السلام را یک وظیفه شرعی و واجب هر مسلمان می داند و می گوید: این توفیق نصیب هر کسی نمی شود و باید یار و غم خوار مدافعان حرم باشیم.
آرزویم رفتن به سوریه و دفاع از حرم است

فلاحی رفتنش به سوریه و دفاع از حرم را آرزوی خود بیان کرد و افزود: کاش می شد ما هم در کنار همه کسانی که این روزها برای دفاع از حرم می روند راهی سوریه می شدیم و نمی گذاشتیم یک وجب از حرم حضرت زینب به دست کفار بیافتد.

وی استکبار جهانی را دشمن اصلی جهان اسلام می داند و می افزاید: ما پیرو خط امام (ره) و شهدا هستیم و باید جوان ها را هدایت کنیم تا گول دشمن را نخورند چرا که این دشمن از روش های مختلف می خواهد جوانان را نا امید کند.

این جانباز بیرجندی با بیان اینکه اکنون دشمن در اتاق خواب و خانه های ما سنگر زده است و این سنگر فضای مجازی است، تاکید کرد: جوان ها نباید فراموش کنند که ما بهترین امنیت را داریم و تا زنده ایم رزمنده ایم و پشتیبان ولایت فقیه هستیم.

جوان ها باید به یاد شهدا و امام شهدا باشند

فلاحی تاکید کرد: جوان ها باید به یاد شهدا و امام شهدا باشند چراکه اسلام را شهدا با خون خود زنده نگه داشتند و ما باید نگه دار این خون باشیم.

وی افزود: تا زنده ایم نخواهیم گذاشت دشمن قدم خود را نه تنها در خاک ایران بلکه بر خاک کشورهای اسلامی بگذارد.

این جانباز و پاسدار بیرجندی به جوانان توصیه کرد: به چراغ سبز دشمن پشت کرده، پیرو خط رهبری باشند و گوش به فرمان مقام معظم رهبری بدهند.

فلاحی با تاکید بر اینکه امیدوارم با نابودی کفر جهانی شاهد پیروزی اسلام در همه نقاط جهان باشیم، یادآورشد: ان شاءالله خداوند توفیق خدمت به بازماندگان شهدا را به ما بدهد.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 4 =