نمایشگاه بزرگ قرآن کریم در مصلای تهران افتتاح شد

نمایشگاه بزرگ قرآن کریم در حاشیه برگزاری آیین افتتاحیه سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در مصلای تهران افتتاح شد.به گزارش خبرگزاری مهر، نمایشگاه بزرگ قرآن کریم همزمان با برگزاری افتتاحیه سی و سومین دوره مسابقات قرآن کریم در مصلای تهران افتتاح شد و تا ۲۸ اردیبهشت برپا است.

هدف از برپایی این نمایشگاه قرآن، تنها فروش محصولات نیست؛ بلکه مهم‌ترین هدف، حضور مؤسسات و دستگاه‌های قرآنی کشور، معرفی مکتوبات قرآنی، هنرهای قرآنی و اسلامی، نشریات و نرم‌افزارهای قرآنی است.

بنابراین گزارش، علاوه بر برپایی نمایشگاه قرآن که محصولات مختلف قرآنی را به معرض نمایش و فروش گذاشته است، ‌غرفه کودک و نوجوان، غرفه مشاوره قرآنی و… نیز در این نمایشگاه پیش بینی شده که فعالیت این غرفه‌ها ‌مورد استقبال بازدیدکنندگان قرار گرفته است و در بخش کودک برنامه های مختلف فرهنگی و قرآنی و تفریحی برای کودکانی که برای تماشای مسابقات قرآن به محل مسابقات می آیند، اجرا می شود.

گفتنی است نمایشگاه قرآنی امسال با همکاری نهادها و مؤسسات قرآنی کشور برپا شده و شامل غرفه هایی همچون: غرفه کتاب های دینی و اسلامی، امام و رهبری، کتاب بازی های ایرانی ویژه کودکان، فروش آثار خطی و انگشترهای عقیق، تولید و پخش شیک ترین قاب های قرآن، تابلو فرش قرآنی، روسری و چادر، صنایع دستی، چوبی و هنری منتقش به طرح ها و آیات قرآنی، سایت های خبری و قرآنی، مؤسسات فرهنگی و هنری، خوشنویسی و … است اما بخش اصلی نمایشگاه قرآنی شامل غرفه های عرضه کننده محصولات فرهنگی و قرآنی هنری است که در آن محصولات مختلف اعم از کتاب، نرم افزار، و آثار هنری به متقاضیان عرضه می شود.

همچنین برای برپایی این نمایشگاه، از مؤسسات و مراکز قرآنی فعال دعوت شده تا به ارائه خدمات قرآنی و توانمندی‌های خویش بپردازند.

علاقه مندان برای بازید از این نمایشگاه می توانند تا تاریخ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت به محل برگزاری سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم در مصلای تهران حضور یابند.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 10 =