جامعه را با تغییر شیوه های امر به معروف و نهی ازمنکر در برابر آسیب های اجتماعی واکسینه کنیم

معاون ارتباطات وامور حوزه های علمیه خواهران کشور با اشاره به حجم بالای تهاجم فرهنگی از سوی دشمنان گفت: باید با تغییر شیوه های امر به معروف و نهی از منکر و عملی کردن آن، جامعه را در برابر آسیب های احتمالی هجمه های دشمن واکسینه کنیم.
به گزارش ایرنا، حجت الاسلام رسول ابراهیمیان شنبه شب در گردهمایی مدیران واحدهای حوزوی خواهران استان سمنان در سرخه، با تشریح و تبیین شرح وظایف و انتظارات از حوزه های علمیه با توجه به نیازهای روز، اظهار کرد: امروز زنان نقش موثری در تربیت فرزندان و سلامت خانواده دارند و با آموزش و افزایش سطح توان علمی و حوزوی بانوان از طریق حوزه های علمیه، می توان به جامعه ای سالم تر و مفیدتر دست یافت.
وی با اشاره به پیشرفت علم و تکنولوژی روز و تاثیر فضای مجازی در عصر حاضر، یادآور شد: طلاب باید حداکثر تلاش خود را برای استفاده از تمام ظرفیت های سالم و مفید این فضای مجازی برای پیشبرد اهداف خود و حوزه علمیه به کار گیرند.
رئیس کل دادگستری استان سمنان در این گردهمایی، با ارائه گزارشی از وضعیت پرونده های مرتبط با امور حوزوی در زمینه های فرهنگی و آموزشی، بر همکاری بیشتر حوزه های علمیه و دادگستری استان در زمینه معاونت پیشگیری تاکید کرد.
فرماندار سرخه در این نشست نیمی از جمعیت کشور را زنان اعلام کرد و گفت: اگر در محاسبات اجتماعی زنان را نادیده بگیریم با مشکلات عظیمی روبرو می شویم.
رضا کرمی با بیان اینکه اسلام و قرآن و احادیث بر توجه ویژه به زنان و بهره گیری از آنان تاکید فراوان دارند، گفت: زنان نقش موثری در جوامع بشری دارند و خواهند داشت و از این رو دلیلی ندارد که علم و دانش دینی و تحصیلات حوزوی مخصوص برادران باشد و توجه ویژه به حوزه های علمیه خواهران را بیش از پیش خواستار شد.
لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + چهار =