استکبار بهائیت را در مقابل شیعه و وهابیت را در مقابل اهل سنت تشکیل داد

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، اصغر عرب‌پور در اولین یادواره شهدای دانشجوی شرق اصفهان و مدافع حرم که در دانشگاه آزاد اصفهان برگزار شد، ضمن تبریک میلاد حضرت علی‌اکبر(علیه السلام) و روز جوان، اظهار کرد: اگر با دید نظامی و امنیتی به مسائل نگاه کنیم، می‌بینم که مدت زیادی از پیروزی انقلاب سپری نمی‌شد که دشمنان توطئه‌های زیادی را علیه کشور ایران به راه انداختند.

وی افزود: این دشمنی در ابتدا با ترور شخصیت‌های مهم مانند شهید مطهری، آغاز شد و به‌ صورت اختلاف‌افکنی و ایجاد قومیت‌ها در مرز ادامه پیدا کرد، مسآله کردستان از قبیل این اقدامات بود.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین(علیه السلام) در ادامه تصریح کرد: وضع تحریم‌های مختلف علیه ایران توسط دشمنان از جمله تحریم‌های اقتصادی، از دیگر توطئه‌های دشمن علیه جمهوری اسلامی ایران در سال‌های اولیه پیروزی انقلاب بود و پس از این اقدامات نیز ایران درگیر جنگ تحمیلی شد که اگر در دوران جنگ و دفاع مقدس همه اقشار وارد جنگ نمی‌شدند، در جنگ پیروز نبودیم.

عرب‌پور با اشاره به اینکه دشمنی آمریکا با ایران تمام‌شدنی نیست، تصریح کرد: با تمام شدن جنگ این دشمنی‌ها با کشور ایران تمام نشد چرا که این خصومت‌ها تمام‌شدنی نیست.

وی خاطر نشان کرد: مطمئناً اگر در دوران دفاع مقدس منتظر کمک از کشوری خاص بودیم در جنگ پیروز نمی‌شدم، کشور ایران در مواردی که امیدی به دشمن نداشته، همواره موفق بوده است.

فرمانده لشکر ۱۴ امام حسین(علیه السلام) در ادامه با اشاره به شکل‌گیری رژیم صهیونیستی تصریح کرد: بعد از جنگ جهانی دوم جبهه استکبار، اسرائیل را در وسط کشورهای اسلامی قرار داد؛ در تقابل با مذهب شیعه، بهائیت را ایجاد کرد و وهابیت نیز در مقابل اهل سنت شکل گرفت.

عرب‌پور با اشاره به اینکه وهابیت در کشور عربستان صاحب فتوا است، بیان داشت: از آنجایی که وهابیت ساخته یهودیان است، پس در واقع یهودیان صاحب فتوا هستند.

وی در پایان با اشاره به حضور داعش در برخی از کشورهای منطقه اظهار کرد: مأموریت داعش این است که زیرساخت کشورها را از بین ببرد، این‌ها در واقع جاده صاف کن تسخیر کشورها هستند و مأموریت نهایی نیز تأمین امنیت اسرائیل است.

لینک خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − پنج =