پیشرفت امور مطلوب است

 

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر، در آستانه میلاد امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) صبح امروز مورخ ۹۵/۲/۳۰ حجت الاسلام و المسلمین سید احمد زرگر دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور از پژوهشکده بازدید نمود. در این برنامه گزارشی از روند پیشرفت دانشنامه امر به معروف و نهی از منکر، سایت  جدید پژوهشکده– که به زودی در اختیار عموم علاقه مندان قرار خواهد گرفت – همچنین موضوع انتقال اطلاعات به سایت جدید ارائه شد.

این سایت که حاصل تلاش گروهی از محققان علوم اسلامی پژوهشکده امر به معروف و نهی از منکر و بخش فنی آن است «فرهنگسرای معروف» نامیده شده و شامل بخش های ذیل است:

۱-ویکی معروف با دوهزار و پانصد مقاله در زمینه مصادیق امر به معروف و نهی از منکر

۲-کتابخانه مفاهیم معروف و منکر

۳-کتابخانه مصادیق معروف و منکر

۴-دانشنامه امر به معروف و نهی از منکر

۵-پرسش و پاسخ امر به معروف و نهی از منکر

۶-بوستان با شش زیر مجموعه: گلشن وحی/ گلشن حدیث/ گلشن احکام/ گلشن حکمت/ گلشن پیام/ گلشن پیامک

۷-اخبار امر به معروف و نهی از منکر از اقصی نقاط کشور شامل خبرها، همایش ها، معرفی کتب امر به معروف، کلاس ها و دوره های آموزشی و…

۸-چند رسانه ای

۹-کودک

۱۰-محصولات فرهنگی

در این دیدار دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، ضمن ابراز رضایت از روند پیشرفت امور، نسبت به ارائه محتوای مناسب کودکان در فضای مجازی تأکید کرد.

نیروهای فرهنگی اعم از محققان، استادان، معلمان، مبلغان و علاقمندان به مقوله امر به معروف و نهی از منکر، می توانند با مراجعه به این سایت، از مجموعه ای ارزشمند شامل متون علمی و اطلاعات صوتی و تصویری مرتبط با این حوزه، بهره مند شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × پنج =